ІV турнір на честь А.Гаваші. U-17: 1 тур

14.08.2017 - 22:49

І серед старших учасників вищезазначених міжнародних юнацьких змагань компромісних (тобто нічийних) поєдинків не виявилося.

DSC_8545

U-17

Група А

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ДЮСШ-15 (Київ) – 1:0

У матчі, який обслуговувала бригада арбітрів із Німеччини, точилася безкомпромісна боротьба. У першому таймі переважали вихованці «Шахтаря», а після перерви команди грали більш рівно. Десь навіть краще себе показали представники спортивної школи. Долю ж матчу вирішив один-єдиний гол гірників у першій сорокап’ятихвилинці.

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Львів» (Львів) – 0:3

Попри переконливу перемогу українців, поєдинок видався непростим: дюжина жовтих карток плюс два вилучення. Однак саме львів’яни більше контролювали гру й атакували. Отож перемога юних футболістів із Галичини виглядала закономірною.

Група В

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – СДЮСШОР U-16 Ужгород – 2:0

Підопічним Володимира Мухлиніна знову (бо минулого року була аналогічна ситуація) не позаздриш: щойно повернулися з турніру в Угорщині, де, до речі, у Дебрецені посіли 2 місце основним складом і 5 – другим, як одразу ж довелося стартувати на міжнародних змаганнях вже в Ужгороді. Та ще й перший суперник – донецький «Шахтар». Утім на початку матчу точилася рівна боротьба. Ближче ж до середини першого тайму гірники заволоділи ініціативою. Минуло ще кілька хвилин, і вони реалізували пенальті. На 20 хв. за порушення правил у карному майданчику господарями їх покарав влучним ударом Вадим Журавель. До перерви донбасівці могли щонайменше двічі забивати: в одному епізоді з верхнього правого від воротаря кута м’яч буквально витягнув голкіпер ужгородців Дмитро Кашка, а в іншому моменті підстрахувала поперечина. Мали нагоди відзначитися й СДЮСШОРівці. І якщо не склалося з реалізацією штрафного, то одна з атак, яку завершував Мартин Бакша, виявилася доволі небезпечною. І тільки чудова реакція на останньому рубежі основного стража «Шахтаря» завадила зрівняти рахунок господарям. У другому таймі характер матчу особливо не змінився. Більше атакували донеччани, проте забити могли обидві команди. Зокрема, одного разу гірники влучили в бокову стійку, коли захист закарпатців проґавив нападника-візаві поруч зі своїми воротами, а в іншому ігровому моменті (за 5 хвилин до фінального свистка) усе склалося для донбасівців якнайкраще: навіс із правого боку з лінії штрафної площі у воротарський майданчик завершився влучним ударом Даніїла Гончарука по воротах СДЮСШОРівців. Останні теж не відсиджувалися в захисті й створили кілька загроз. Так, небезпечно пробивав Андрій Зізич, та м’яч мети не досягнув. «Шахтар» виграв 2:0 і підтвердив реноме фаворита. На фоні ж великих фізичних навантажень і в матчі з іменитим суперником команда Володимира Мухлиніна теж справила хороше враження.

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Cкала» (Моршин) – 0:2

У матчі краще дивилися західноукраїнські гравці. Вони більше атакували й домоглися перемоги з різницею в два м’ячі. Галичани забивали в кожному з таймів. Спочатку відзначився Олег Гавронський (20 хв.), а після перепочинку остаточну крапку в матчі поставив Павло Козловський (на 51 хв.).

Отже, серед лідерів поки донеччани, львів’яни та моршинці. Однак якщо виходити з перебігу матчів, то поки важко прогнозувати, як завершиться другий тур. Швидше за все він також пройде в безкомпромісному суперництві й може якщо не змінити фаворитів, то додати серед них інтриги.