Перша ліга, Східна зона, 18 тур: принципові, «хокейні», вольові…

01.10.2017 - 21:28

Саме так можна сказати про зіграні сьогодні матчі.

DSC_3050

ФК «Вишково» – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – 3:2 (0:5)

Господарі здобули вольову вікторію, адже ще до перерви «горіли» 0:2 (в СК ім. І.Яремчука відзначилися Василь Мандзюк та Олег Руснак відповідно на 22 і 27 хв.). У другому таймі час теж збігав, а рахунок не змінювався. Здавалося, три очки «поїдуть» до Бичкова. Однак вишківці блискуче провели другу частину другого тайму. Спочатку Річард Петрушко реалізував пенальті (70 хв.), за 10 хвилин Віктор Зейкан установив паритет, а за три хвилини до завершення поєдинку Р.Петрушко взагалі вирвав перемогу. Отож у «турнірці» господарі впритул наблизилися до великобичківців.

ДЮСШ Тячів – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 1:0 (2:0)

Господарі мали серйозні кадрові проблеми до й під час матчу. Так, троє гравців із Тячева не змогли взяти участь у матчі через перебір карток, ще двоє мали розтягнення м’язів, але вийшли на поле, оскільки не залишалося вибору. Адже Павлу Іванчову довелося й без того виставляти частину резерву. У підсумку в першому таймі вийшла рівна гра, а команди мали кілька нагод, щоб відкрити рахунок. Та до перерви – 0:0. А в другій половині другої «сорокап’ятихвилинки» глядачі побачили гол: син наставника команди господарів Іван Іванчов реалізував пенальті. Міг іще відзначитися Василь Чегіль, та юному футболісту не вистачило досвіду, щоб реалізувати вихід сам на сам із воротарем «Діброви». Далі господарі фактично діяли на утримання рахунку, а гості, попри намагання, не спромоглися бодай зрівняти рахунок. Отож вихованці спортивної школи здобули другу перемогу в першості.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Інтер» (Ганичі) – 4:6 (4:1)

Хто, хто, а вболівальники під час цього матчу не нудьгували. Команди на двох «награли» 10 голів! Уже в дебюті зустрічі забили гості, потім довели перевагу до 3:0. Далі вже «прокинулися» господарі й скоротили відставання в рахунку, потім знову відзначилися інтерівці. «Качелю» продовжив Євген Вакій, котрий вийшов на заміну, а кінцівка виявилася за командою з Ганичів. Слід зазначити, що в господарів було зафіксовано два дублі, а в гостей 5 м’ячів забив Микола Фіцай, притому двічі реалізував пенальті. Позначилося на матчі й те, що в авангардівців на 48 хв. за друге попередження був вилучений Андрій Гусар (Олександр Пилипинець, 55, 61; Євген Вакій, 80, 82 – Микола Фіцай, 8, 12, +48, 70, +89, Іван Куцин, 28).

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Терново» – 2:0 (2:0)

На початку матчу точилася рівна боротьба. Однак після реалізованого пенальті (на 10 хв. не схибив Владислав Галац) господарі заволоділи перевагою й практично до завершення матчу тримали все «під контролем». Притому на 10 хв., але вже другого тайму, іще забили (Дмитро Мороз). Отож «Карпати» скоротили відставання від тернівців до трьох очок.

Загалом поєдинки вдалися, що називається, на славу. Адже були і вольові перемоги, і великі рахунки, і принципові протистояння. Повністю ж тур іще незавершений. Матчі ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Беркут» (Бедевля) і ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – перенесено. Поки перевага на боці господарів.