Вища ліга, 16 тур: ще один матч-супердербі

11.10.2017 - 11:26

Не встигли вболівальники відійти від неймовірних емоцій у Середньому, як на них чекають нові – у Виноградові.

DSC_4062

Та за традицією, про все по порядку.

ФК «Середнє» – ФК «Бужора»

Середнянці вже забезпечили собі бронзові нагороди. Однак за певних обставин можуть мати ще й срібні. А тому в матчі з іршавцями викладатимуться. На «Бужору» так результат не тисне, однак і гості не проти в триматися в першій п’ятірці. Отож матч повинен бути бойовим, хоч шансів перемогти більше в представника Ужгородщини. Це, до речі, продемонстрував і «доекваторний» поєдинок.

Перша гра – 0:2.

ФК «Вільхівці» ФК «Поляна»

Господарі цього матчу будуть розраховувати на невдачу іршавців у Середньому, щоб обійти їх у турнірній таблиці в разі своєї перемоги над полянцями. Останні ж не проти «зафіксуватися» на остаточному 4 місці. Отож слід очікувати рівного суперництва. За «Вільхівці» – рідні стіни й бажання реабілітуватися за поразку до «екватора», а за представника Свалявщини – вищий статус. Тим паче, що команда – забивна.

Перша гра – 1:3.

ФК «Севлюш» – ФК «Минай» – 18 жовтня

І центральна гра туру. Фактично від неї багато в чому залежатиме, хто стане чемпіоном. Команди знають добре сильні й слабкі місця суперника, здатні досягти потрібного результату. Головне психологічно налаштуватися на поєдинок, вибрати правильну тактику й жорстко її дотримуватися при максимальній концентрації. Переможуть гості – фактично стануть чемпіонами. Нічия теж на руку «Минаю». Упіймає вікторію «Севлюш» – сам матиме високі гарантії на «золото».

Перша гра – 3:3.

ФК «Боржава» – ФК «Ужгород»

Обидві команди будуть мотивовані в матчі. Боржавці гратимуть удома, намагатимуться достойно постати передвласними вболівальниками. Гості ж у разі триочкового успіху піднімуться вище в «турнірці». Гра буде нелегкою. Багато що залежатиме від реалізації.

Перша гра – 0:1.

ФК «Оболонь» – ФК «Карпати»

В останніх двох іграх хустяни продемонстрували хороший футбол і можуть розвинути успіх, що дасть можливість обійти «Карпати». Останні ж такою стабільністю в попередніх двох зустрічах похвалитися не можуть. Отож ближчими до перемоги є господарі. Та в будь-якому разі матч видасться непростим. Обидва колективи рівні між собою й однаково претендують на три очки.

Перша гра – 3:3.

Більшість пар у турі – рівні. Плюс супердербі у Виноградові. Отож емоцій повинно вистачити на всі смаки. Головне, щоб вони були позитивними.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.