«40+»: визначено господарів півфінальних пар

25.10.2017 - 22:54

У Мукачеві прожеребкували передостанній етап турніру серед ветеранів.

DSC_5655

Як повідомив голова комітету ветеранів ФФЗ Василь Козик, на церемонію визначення господарів прибули Юрій Свистак, начальник команди ФК «Ужгород-ветеран», Адальберт Свиренко, заступник голови Федерації футболу Виноградівського району, Іван Паш, президент ФК «Тячів» та Олександр Переста, очільник клубу «Карпати» (Мукачево).

Отже, 27 жовтня о 16:00 на центральних стадіонах у Середньому й Тячеві зійдуться відповідно ужгородці з виноградівцями та тячівці з мукачівцями.

Матчі-відповіді – 3 листопада. У разі однакових рахунків (0:0 і 0:0, 2:3 і 3:2 тощо) команди пробиватимуть пенальті. Переможці пар зійдуться у фіналі. Час і місце останнього та номінальних господарів поєдинку вирішили назвати після півфінальної стадії чемпіонату.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.