Не стало Федора Варги

02.11.2017 - 12:09

Сумна звістка надійшла до Федерації футболу Закарпаття. 2 листопада перестало битися серце відомого в Україні та за її межами закарпатського футболіста, арбітра та делегата Федора Варги.

Федір Варга

Федір Золтанович усе своє життя присвятив футболу. Багато років на громадських засадах він працював головою комітету жіночого футболу ФФЗ.

У цьому році Федору Варзі виповнилося 72 роки, але незважаючи на поважний вік, до хвороби, він працював тренером жіночої збірної краю з футболу та керував секцією жіночого футболу закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, проводив матчі обласних команд у якості делегата ФФЗ.

Федерація футболу Закарпаття висловлює щирі співчуття родині та близьким Федора Золтановича. Нехай земля йому буде пухом. Сумуємо разом із вами…

5 відповідей до “Не стало Федора Варги”

 1. Свида Ярослав коментує:

  Сумую…Вічная пам’ять!

 2. Янка Петій коментує:

  Вічна Вам Память Федор Золтанович! Сумуємо і скорбим за Вами

 3. Роман Кононенко коментує:

  Був дуже хорошою людиною. Багато робив для футбольного розвитку футболу в краї. Щирі співчуття близьким та друзям. Нехай покоїться з миром

 4. Анастасія Сірмай коментує:

  Вічна пам’ять!! Дякую за все,наш перший тренер! СУМУЄМО

 5. Вічна Вам пам”ять Федір Золтанович…

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.