ФОТО. «Радіо-телевізійно-зв’язковий» турнір – за ФФЗ!

16.11.2017 - 20:01

Із нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку в Ужгороді відбувся турнір із міні-футболу.

DSC_7934

У змаганнях виступили 6 команд: збірні ФФЗ, Закарпатської митниці ДФС, Ужгородської районної ради, а також команди Управління ДСНС у Закарпатській області, Закарпатського окружного адміністративного суду й телеканалу «Тиса-1».

Учасники спочатку суперничали у двох групах, а потім зійшлися в стикових матчах за основні місця. «Бронзу» здобув колектив Ужгородської райради. Він зіграв унічию 1:1 з обласним управлінням ДСНС, проте виявився кращим у серії пенальті. А ось у фіналі збірна ФФЗ здолала митників (6:1) і посіла перше місце. Вітаємо!

Приємним сюрпризом для працівників «Тиси-1» були пам’ятні призи й грамоти від Управління ДСНС у Закарпатській області та Закарпатського окружного адміністративного суду з нагоди свята.

Я ж від імені ФФЗ іще раз вітаю і наших партнерів із «Тиси-1», і всіх телевізійників, радійників і зв’язківців із їх Днем. Хай вам ефіриться, твориться й у всьому доброму покращується!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.