ФОТО. Перша ліга: тріумфатори-2017, на вихід!

20.11.2017 - 08:53

Федерація футболу Закарпаття завершила урочисто підбивати підсумки сезону в першості області.

DSC_8381

Естафету нагородження від Східної зони першої ліги тут же перейняла Західна. У Мукачеві, у ресторанному комплексі Savoy, зібралися кращі з кращих: футболісти, тренери, президенти клубів, голови місцевих федерацій.

Незмінні ведучі Степан Селменський і Олександра Терембець відкрили свято, надавши слово очільникам. Зокрема, голова ФФЗ І.Дуран зазначив: федерація зробила все, що змогла, аби на мажорній ноті завершити непростий сезон, та висловив сподівання, що частина футболістів підвищиться в класі й у такий спосіб дасть дорогу молодим новачкам. А ще подякував усім за футбольний рік. Своєю чергою, народний депутат України М.Ланьо також вітав присутніх, подякував присутнім за роботу й за любов до футболу. Відтак Іван Петрович і Михайло Іванович ж разом із заступниками керівника федерації Віктором Наскаловим і Віктором Качуром та виконавчим директором ФФЗ Едуардом Ілтьо приступили до нагородження.

За розвиток футболу у себе в районах були відзначені голови федерацій: Іван Мастяк (Великоберезнянщина), Віктор Шварц (Мукачівщина), Василь Попович (Іршавщина), Іван Ковач (Ужгородщина).

Потім «за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію футболу Закарпаття» такі ж нагороди вручили президентам клубів: Андрію Цибику (ФК «В.Березний»), Вадиму Мердеєву (ФК «Ф.Медвідя» Н.Давидково), Віталію Русину (ФК «Локомотив-Чоп»), Михайлові Лабі (ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна»), Сергію Караслаю (ФК «Заріччя»), Степанові Боднару (ФК «Сокіл» Кінчеш), Іванові Фурику (ФК «В.Копаня»), Романові Гнатику (ФК «Рутенія» Сторожниця), Тетяні Когутич (ФК «Н.Коропець»), Йожефові Боднару (ФК «Вітязь» Концгазо та Володимирові Козаку (ФК «Бобовище»).

За відмінну підготовку команд нагороди отримали й тренери: за юнацькі колективи – Микола Цимбал (ФК «Заріччя»), Рудольф Балажинець (ФК «Рутенія» Сторожниця) та Василь Гичка (ФК «Бобовище»), а за роботу з дорослими – Віктор Когутич (ФК «Н.Коропець»), В’ячеслав Пінковський (ФК «Вітязь» Концгазо) та Іван Ковач (ФК «Бобовище»).

Кращим тренером Західної зони визнано Олега Яворіва (ФК «Локомотив-Чоп»).

Спільно з наставниками оргкомітет назвав і ушанував кращих футболістів у номінаціях:

«Бомбардир» – Василь Качаєв (ФК «Вітязь» Концгазо») – із-поміж юнаків та В’ячеслав Ковтан (ФК «Вітязь» Концгазо») – серед дорослих;

«Воротар» – Дмитро Мойсеєнко (ФК «Н.Коропець»);

«Гравець» – Річард Шольц (ФК «Бобовище»).

Далі дипломами й медалями відзначили медалеві «трійки» команд. Відповідно серед юнаків і дорослих: ФК «Заріччя», ФК «Рутенія» (Сторожниця), ФК «Бобовище», ФК «Н.Коропець», ФК «Вітязь» (Концгазо) та ФК «Бобовище».

Нагороджених зазнімкували напам’ять, а всі разом спільно переглянули слайди найцікавіших ігрових фрагментів та відео кращих голів у сезоні-2017.

За круглим столом учасники футбольного року продовжили спілкування, але вже в неформальній обстановці, згадуючи першість, що минула.

Олег Яворів, кращий тренер Західної зони (ФК «Локомотив-Чоп»): «Сезон для нашої команди видався досить важким. Коли починали, були зовсім інші цілі. Минулого сезону фінішували другими, а цьогоріч хотіли стати чемпіонами. Та ситуація, яка склалася в клубі, перевернула все з ніг на голову. Тому найголовніше, що ми завершили сезон. І хоч фінішували тільки шостими, із непростого становища вийшли достойно».

Сергій Караслай, президент ФК «Заріччя»: «Мені найбільше сподобалася сама організація змагань. Коли на поле виходить нормальна суддівська бригада, на матч прибуває делегат ФФЗ. Хороші поля… Одне слово, усе на порядок вище, ніж у районному масштабі. Добре б тільки, аби наступного сезону вдалося перенести матчі із суботи на неділі. Це було б краще і для футболістів, і для вболівальників».

В’ячеслав Ковтан, Віталій Пребуш, гравці ФК «Вітязь» (Концгазо): «Сезон був потужним. Практично всі команди – рівні. Навіть в аутсайдерів, щоб відібрати очки, потрібно було докласти значних зусиль. Не хотілося б говорити про суддівство, але з ним існували певні проблеми. А так загалом враження – хороші. І спасибі федерації за організацію змагань та за запрошення на чудовий захід. Нам сподобалось!»

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.