ВІДЕО. Негода не стане на заваді футболу

19.12.2017 - 12:07

Уже десятки років зимовий футбол дуже популярний на Закарпатті. Раніше Зимова першість збирала понад сорок команд. Мерзле поле, снігові заноси, дощ, багнюка, калюжі не давали можливості гравцям розкрити свої кращі технічні якості, але тренери були задоволені, бо вважали, що на таких полях проявляються бійцівські якості гравців і закладаються необхідні фізичні кондиції. Уболівальникам такий футбол теж подобався, хоча, за великим рахунком, самого футболу там було небагато.

DSC_0575

Зовсім по-іншому ми почали сприймати зимовий футбол, коли з’явився перший штучний газон стандартних розмірів у спортивно-готельно-ресторанному комплексі «Камелот». Незважаючи на примхи погоди, газон зелений, рівний, сухий і м’який. Команди отримали можливість продемонструвати свої кращі якості. Саме із цього комплексу почав відлік новий зимовий футбол Закарпаття. Невдовзі таке ж штучне футбольне поле з’явилося в комплексі «Термостар», що в селі Н.Солотвино на Ужгородщині, але обидва комплекси приватні і сильно «розбігтися» команди обласного рівня не могли. Та наприкінці 2016 року штучне футбольне поле стандартних розмірів було встановлене на стадіоні смт Середнє. Це стало справжнім проривом у футболі області. Усі наочно побачили переваги штучного газону стандартних розмірів. Саме тут на значно вищому рівні пройшла Зимова першість області 2017 року.

І ось приємні звістки надійшли з Виноградова та Хуста, де встановлено поля стандартних розмірів із штучним покриттям. У Виноградові таке поле встановили на стадіоні «Пластмасовик», а у Хусті – на стадіоні «Авангард», де проходить повна реконструкція. Поля встановлено згідно з відповідними стандартами. Їх якість просто вражає. У встановленні взяли участь міські влади Виноградова та Хуста, підприємці, футбольні клуби, Федерація футболу Закарпаття, любителі футболу.

Про головну спортивну арену Хуста, продовжують реконструювати відеоматеріал від Телекомпанії М-студіо.

Про хід робіт на виноградівському стадіоні «Пластмасовик» відеоматеріал, опублікований на сайті transkarpatia.net 9 листопада 2017 року.

На штучних полях Середнього, Виноградова, Хуста Зимова першість області може проходити принаймні в 6 групах, а це від 30 до 40 команд, а ще є «Камелот».

Це значний крок уперед. Футбол нашого краю виходить на новий, вищий рівень. Не виключаємо, що незабаром таке футбольне поле з’явиться і в Ужгороді та Мукачеві або поблизу міста. Ще просяться хоча б по одному такому газону на Тячівщині – Рахівщині, і Воловеччині – Свалявщині, і тоді Закарпаття може проводити повноцінну Зимову першість і приймати на тренувальні збори професійні та юнацькі команди України, що позитивно вплине на економіку нашого краю.

Це все ще раз підтверджує, що Закарпаття, як і 70 років тому, знову найкраще у футбольному господарстві в Україні. Як не радіти за наш футбол!

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ

P.S. Детальний відеоогляд штучних полів Хуста та Виноградова – сьогодні у прямому ефірі телепередачі «Час футболу».

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.