Новорічно-різдвяне: що найбільше згадується

06.01.2018 - 13:52

Люди від футболу поділилися спогадами із сайтом ФФЗ.

christmas-3

Із нагоди новорічно-різдвяних свят кожному пригадується щось своє. Представники гри мільйонів у краї – тому не виняток.

Скажімо, Василь Попович, голова Федерації футболу Іршавського району, зазначає, що в родині більше святкують Різдво ніж Новий рік. Особливу теплоту відчуває тоді, коли разом збираються всі: і діти, і внуки, і правнучка… Тепер ось внук, який навчається в Канаді, приїздив на кілька днів. Усім бажає миру, щоб молодь не виїжджала за межі держави й навіть області, а могла зреалізувати себе в рідному Закарпатті, щоб відродився футбол, як 30 років тому, коли в області існувало більше 140 юнацьких та дорослих команд, щоб збереглися клуби в районі.

Василь Фірка, тренер ФК «Боржава», згадує, що в шкільні роки в радянські часи в школі на новорічній ялинці завжди було одноманітно: Сніжинки, Лисички, Зайчики… Однак романтики святкуванню додавали костюми роботів, космонавтів – відповідно до персонажів кінофільмів, які на той час вважалися популярними. Наставник бажає всім вірити, що Україна подолає труднощі та все нормалізується. А футбол як був, так і буде. Головне – потрібно працювати для цього, щоб у державі панувала економічна стабільність, молодь займалася спортом, знайшла себе у футболі, та й загалом щоб усі вели здоровий спосіб життя.

Анатолій Нурієв, кращий бомбардир ФК «Середнє» і вищої ліги, особливо закарбував у пам’яті новорічну історію, яка трапилася, коли мав 12 років. Тоді якось прийшов додому, а мама зачинила двері й не пускала: мовляв, погуляй ще! Син здивувався й підійшов до вікна. Придивився й побачив, що в кімнаті є якийсь чоловік. Анатолій «пригрозив» мамі, що розкаже татові, якщо не впустить. Та вона не зважала. Отож про все розповів татові, а той серйозно «підіграв»: «Розберуся». Потім виявилося, що це прийшов додому дядько налаштовувати персональний комп’ютер, який синові на Новий рік подарували батьки. Хлопець тоді пережив неймовірні емоції. А нині всім, зокрема рідним і близьким, бажає насамперед здоров’я й мирного неба над головою в новому році!

Петро Котубей, арбітр і водночас тренер юнацької команди «Севлюша», запам’ятав, як близько 10 років тому на Новий рік рівно опівночі в квартиру залетів… «салют»! Усім бажає тільки приємних сюрпризів, смачної куті й веселої коляди!

Що ж, щасливого Різдва, нового року загалом і хай у 2018-му збуваються добрі задуми!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.