ФОТО. Зимова першість Закарпаття: 1 тур (1 день)

03.02.2018 - 20:11

Отже, сьогодні завершилися матчі першого ігрового дня. Перемоги отримали всі номінальні господарі.

DSC_3358 (копия)

 Група А

ФК «Середнє» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 11:0

Навряд чи можна було очікувати менш ніж розгромного виграшу в цій зустрічі, однак «суха» перевага в 11 м’ячів заслуговує  на компліменти «Середньому», яке не задовольнилося «малим», а відіграло до кінця. Голи в срібного призера чемпіонату області забивали Матвій Бобаль (2) Іван Качур (3), Мирон Гулович – у першому таймі; а після перерви – М.Бобаль (2), Сергій Кундрик і Віталій Медведєв.

ФК «Поляна» – ФК «В.Березний» – 4:0

Представник Свалявщини як іменитіший суперник тримав гру під своїм контролем, що дозволило забити чотири «сухі» м’ячі. Уже після першого тайму вищолігівський колектив вів із рахунком 1:0 (12 хв.), а після перерви Володимир Варваринець (47 хв.) оформив уже дубль та по разу відзначилися два Русини – Іван (55 хв.) і Євген (який Володимирович, бо є ще й Валерійович (!), 58 хв.). У підсумку переконливі 4:0.

ФК «Вільхівці» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 0:1

Як і очікувалося, цей матч видався непростим. Кожна з команд прагнула нав’язати суперникові свою гру, а в підсумку поєдинок відбувся за рівного суперництва. Долю ж зустрічі вирішив один-єдиний гол. Влучний «постріл» на 48 хв. удався в кращого бомбардира Західної зони першої ліги минулого сезону В’ячеслава Ковтана. Підсумок двобою якщо й не сенсаційний, то, принаймні, інтригу в групі вже зародив.

Група С

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Сільце» – 2:1

Гра вийшла цікавою з боку обох команд. Вони продемонстрували грамотний, технічний, без грубощів футбол. Перший тайм завершився внічию 1:1. У «Карпат» Владислав Галац відкрив рахунок (11 хв.), а  Сергій Білан ближче до перерви зрівняв (31 хв.). Та все ж у другому таймі той же В.Галац таки приніс перемогу колективу з Дубового (59 хв.). Слід зазначити, що в номінальних гостей один із провідних гравців отримав травму, що позначилося на атакувальних діях команди.

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – СК ім. І. Яремчука – 2:1

І другий поєдинок у групі С видався приблизно рівним. Це зокрема засвідчив перший тайм. 18-й номер міжгірців  Володимир Пуга відкрив рахунок на 22 хв., а на 28-й Євген Локота зрівняв. Правда, великобичківці могли ще раз забивати із дуже зручної позиції, однак фортуна відвернулася. Наче все йшло до нічиєї, проте верховинець Іван Мушка за 6 хв. до кінця поєдинку вирвав вікторію для свого колективу.

Незважаючи на дощову погоду, матчі видалися результативними, а більша їх частина ще й безкомпромісною. І це тільки початок!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Фото Анастасія ПЕНЗОВА, Олексій МАТРУНИЧ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.