Сьогодні відбулися матчі другого ігрового дня.

27540339_2115613575339082_7220696279557210409_n

Група В

ФК «Минай» – ФК «Колос» (Ракошино) – 10:0

Ще один фаворит Зимової першості довів свою «профпридатність» у матчі з командою, нижчою за класом. Сумнівів у перемозі чемпіона області не було, а ось із яким рахунком? На це запитання відповіли Василь Пиняшко (3, 8, 53 хв.),

Євген Мирончук (12 хв.), Роберт Гегедош (17, 20, 24, +50 хв.) та Ігор Вагін (60 хв.). Плюс було зафіксовано ще автогол. Отож 10:0 – на користь команди з Ужгородщини.

ФК «Ужгород» – СДЮСШОР U-17 (Ужгород) – 3:0

І в цьому матчі без сенсації. Досвідченіший та іменитіший суперник здолав юнаків упевнено. Уже після першого тайму завдяки автоголу й влучному ударові Володимира Дурана (відповідно на 20 і 34 хв.) екс-чемпіон області вів 2:0. Після перерви характер матчу не змінився. А остаточний рахунок установив Павло Кривка на 64 хв. – 3:0.

ФК «Бобовище» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 3:2.

Гравці з Невицького відомі своєю настирливістю й психологічною стійкістю. Невипадково в першості вони поступилися нинішньому суперникові тільки 1:2 й 1:3. Отож у разі так само вдалих дій в обороні здатні були гідно протистояти чемпіонові Західної зони першої ліги. Зрештою, футболісти з Ужгородщини продемонстрували хорошу гру, двічі вели в матчі, та бобовищанці усе ж здобули вольову перемогу, забивши останній гол у доданий час (Бобик Сергій, 19, 65; Машика Євген, 70+2 – Арбузов Сергій, 15, 50).

Група С

ФК «Севлюш» – ФК «Оболонь-2» (Хуст) – 10:0

Іншої гри від бронзового призера чемпіонату області годі було чекати, тому в поєдинку з нижчою за класом командою та ще й на рідному полі стояло питання, характерне для таких протистоянь: скільки голів влетить у ворота суперника? Виноградівці діяли атакувально, забивши в кожному  з таймів по 5 голів, притому двічі реалізувавши пенальті, а Михайло Чедрик ще й записав до свого активу покер  (Остафійчук Олександр, 5; Реплюк Михайло, +31; Чонка Юрій, 17, 32; Чедрик Михайло, 33, 50, +53, 57; Ребрик Денис, 43; Ляхович Микола, 65).

Група D

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Фанчиково» – 2:3

У матчі з фаворитом представники Виноградівщини не тільки заручилися підтримкою фактично рідних стін, а ще й продемонстрували зрілу гру та «зарядженість» на ворота суперника. І хоч рахівці на першій хвилині відкрили рахунок, ФК «Фанчиково» ще до перерви вийшов переможцем. А в другому таймі хоч і не забив, але й не пропустив. Ось такий дещо несподіваний результат у цій грі (Яремчук Петро, 1, 26 – Ярема Анатолій, 16, 23; Юрій Віщак, 30).

ФК «Заріччя» – ФК «В. Копаня» – 2:2

У цій грі слід було очікувати важкого протистояння. Адже зустрічалися п’ята й сьома команди Східної зони першої ліги. Долю матчу між такими приблизно рівними суперниками могла вирішити й одна-єдина помилка. Та команди зіграли в результативний футбол. У минулій першості обидва ФК зіграли між собою 3:1 і 0:2. Тобто маємо паритет. Не похитнувся він і тепер: унічию 2:2 завершився звітний поєдинок завдяки дублям двох Юріїв – Булези й Мотрина. Правда, перший міг вирішити долю матчу, однак на 13 хв. не реалізував пенальті (Булеза Юрій, -13, 33, 60 – Мотрин Юрій, 31, 68).

Що ж, фаворити здебільшого підтвердили своє реноме, однак не обійшлося й без несподіванок. Далі буде ще цікавіше, адже між собою гратимуть і потенційні лідери.