Із 1 по 5 березня СДЮСШОР U-16 (Ужгород) зіграє у фіналі Зимового кубка ДЮФЛУ

27.02.2018 - 11:38

Останню свою переможну крапку на шляху до завершального етапу змагань закарпатці поставили у Львові.

DSC_0706

Та спочатку був відбірний груповий турнір у Стрию. СДЮСШОРівці перемогли івано-франківське «Прикарпаття – 2:1, поступилися моршинській «Скалі» – 0:1 та виграли в МФА (Мукачево) – 2:1. Підопічні Віктора Гея, до слова, зазнали поразки ще від «Скали» – 0:4 та «Прикарпаття» – 3:4 й, на жаль, посіли останнє місце. А ось представники Ужгорода фінішували другими та на шляху до фіналу повинні були зіграти стиковий матч зі львівськими «Карпатами».

Незважаючи на те, що підопічним Володимира Мухлиніна довелося мати виснажливу дорогу й виступати на виїзді, вони здобули перемогу в іменитого суперника! Закарпатці на високому рівні провели перший тайм, а в другому більше діяли на контратаках, притому виконавши настанови тренера максимально сконцентровано діяти в захисті. У підсумку 0:0 і за пенальті 5:4 на користь СДЮСШОРівців!

Тепер у Щасливому, що на Київщині, із 1 по 5 березня ужгородські футболісти позмагаються за остаточний розподіл місць – із 1 по 8. У групі «Б» разом із нашими футболістами виступатимуть донецький «Шахтар», «Дніпро» і маріупольська «Азовсталь». У Кончі-Заспі в групі «А» у цей же час зійдуться «Динамо» (Київ), ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава), ФК «Скала» (Моршин), «Шахтар» U-15 (Донецьк).

ФФЗ бажає успіху СДЮСШОРівцям і вітає школу в особі її директора Вадима Дьордя та, звичайно, саму команду з тренером Володимиром Мухлиніним із виходом до фіналу престижного всеукраїнського юнацького турніру під егідою ДЮФЛУ.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.