Зимова першість: перші чвертьфінали

10.03.2018 - 19:36

Отже, на штучному майданчику Середнього сьогодні відбулися баталії двох матчів. Уперше команди грали по 45 хвилин кожен тайм, перелаштовуючись у такий спосіб на «хвилю» вже Кубка Закарпаття.
 29027454_1835715199811925_1329607036417157105_n

ФК «Середнє» – ФК «Ужгород» – 1:1, за пенальті 4:3

(Качур Іван, 32 – Соскида Руслан, 16; післяматчеві пенальті: Качур Іван+, Трачук Віталій+, Котьо Станіслав+, Рацин Дмитро+ – Чумак Віктор+, Лазар Андрій+, Білінський Роман+, Предчук Антон-, Соскида Руслан-)

Обидва суперники заслуговують на повагу. Хоч м’ячем більше володіли середнянці, однак ужгородці діяли холоднокровно в захисті й за першої ж нагоди йшли вперед. Саме представники обласного центру першими відкрили рахунок завдяки впевненим діям Руслана Соскиди. За якийсь час докладені зусилля в нападі дали результат і господарям – постарався Іван Качур.

Після перерви характер поєдинку особливо не змінився, хіба що суперникам не вдалося відзначитися. Більше атакували середнянці, їх візаві вправно захищалися й пробували самі атакувати. У підсумку нічия, отож довелося пробивати пенальті. Срібний призер чемпіонату показав стовідсотковий результат у «пострілах», до того ж виручив і воротар. Таким чином далі проходить представник Ужгородщини.

 ФК «Минай» – ФК «Поляна» – 4:0

(Пиняшко Василь, 8; Гегедош Роберт, 54, 90; Образцов Владислав, 72)

І в цьому поєдинку  обидві команди заслуговують на добрі слова в ігровому плані, але теж перемогу здобув представник Ужгородщини, притому впевнену. «Минай» розпочав у властивій собі манері: задіюючи швидкості та точні передачі, прагнув якнайшвидше увійти в карний майданчик суперника або ж на вигідну ударну позицію загалом. Полянці, діючи другим номером, не «мандражували», а відвівши загрозу від своїх воріт, тут же переходили в наступ. І все ж на початку матчу чемпіон області відкрив рахунок, а  в другом таймі ще тричі підібрав ключі до воріт суперника. Притому не грав на утримання рахунку й був винагороджений голом ще й на останній хвилині зустрічі.

Представник Свалявщини також мав хороші нагоди відзначитися. Утім удари мети не досягли  – десь забракло точності, а десь майстерності на завершальній стадії.

Основні події розгорнулися після перерви. Зокрема, після другого пропущеного м’яча керівництво клубу й команди полянців досить емоційно зреагувало на взяття воріт і навіть закликало своїх футболістів зійти з поля. Мотивація до такого вчинку: перші два голи були забиті з положення поза грою. Що ж, тепер моєму колезі Степанові Селменському буде що аналізувати в телепрограмі «Час футболу».

Утім після кількахвилинної паузи в матчі його учасники продовжили змагатися. Далі другим кульмінаційним моментом стала 70 хв. У полянців Богдан Павлич отримав жовту картку й залишив поле. Натомість, прикро, зазнав ушкодження Ігор Вагін, і партнери винесли його зі штучного газону. Зате порадував Михайло Кополовець, який вийшов у минайців на заміну й уперше з’явився в «роботі» після травми, активно підключаючись до дій свого колективу.

До честі команди зі Свалявщини, вона не замкнулася біля своїх воріт у меншості. Навпаки, відбивши атаки суперника, сама йшла вперед. Утім рахунок так і не змінився. «Минай» – у півфіналі.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.