ФОТО. Радилися керівники федерацій

14.04.2018 - 19:48

У мукачівському Будинку футболу зустрілися голови районних та міських структур, які входять до складу Федерації футболу Закарпаття.

DSC_6457

Разом із керівництвом ФФЗ в особі очільника Івана Дурана, його першого заступника Мирослава Щербея та заступників Віктора Качура й виконавчого директора Віктора Наскалова було розглянуто цілий ряд питань.

Спочатку йшлося про реєстрацію місцевих федерацій. У зв’язку з цим прохання до її представників надати копії відповідних статутів, витяг із державного реєстру юридичних і фізичних осіб та відомості про склад керівних органів. Усі документи потрібно завірити печаткою й підписом уповноваженої особи. Було вирішено завершити перереєстрацію до 1 липня.

Ішлося й про впорядкування реєстрації футболістів районних і міських чемпіонатів. Правило, поширене на обласному рівні, збереглося: один гравець – одна команда. При переході в інший клуб необхідно власноруч написати заяву. Якщо таких буде написано одночасно в декілька ФК, до порушника застосують санкції. Коли ж із закордону протягом місяця затримуватиметься надходження трансферного листа, такому футболісту дозволять виступати на Закарпатті в місцевих офіційних змаганнях.

Крім того, учасники обмінялися інформацією щодо проведення чемпіонатів районів, дитячо-юнацьких турнірів, турнірів жіночого й ветеранського футболу та інфраструктури районів.

Ішлося також про сприяння в організації заходів фан-руху «Вірні збірній», які відбудуться на території області, та про покращення висвітлення роботи районних і міських федерацій футболу на сайті ФФЗ.

Обговорили й питання підготовки арбітрів і делегатів районного рівня. Зокрема, щодо останнього, то ФФЗ готова надати відповідну навчально-методичну допомогу.

На закінчення І.Дуран та В.Наскалов вручили м’ячі від ФФУ на потреби місцевих федерацій.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.