Чемпіонат Закарпаття: перший тур – перші несподіванки

21.04.2018 - 19:58

Старт у вищій лізі видався результативним.

DSC_3686

ФК «Середнє» – ФК «Ужгород» – 2:0 (юнаки – 2:1)

Ужгородське дербі підтвердило свій статус. Матч видався непростим. І все ж «Середнє», скориставшись рідними стінами та своєю міццю в атаці, зуміли здолати візаві. Головні події розгорнулися в першому таймі. На 28-ій хвилині Іван Качур відкрив рахунок, а в додану до основного часу хвилину Віталій Трачук забив іще один гол. У другій «45-хвилинці» напад обох команд наражався на достойний опір захисників, отож рахунок так і не змінився: 2:0 за «Середнім».

ФК «Вітязь» (Концгазо) – ДЮСШ Тячів – 22 квітня

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Оболонь» (Хуст) – 7:0 (1:1)

Передбачити перемогу господарів у цьому матчі було нескладно. А ось із таким рахунком… Утім, «Бужора» порадувала своїх уболівальників результативною грою. Ще до перерви іршавці вели 5:0, а під завісу другого тайму забили ще 2 голи. Героями цього поєдинку стали Іван Бандурович (17, 34 хв.), Віталій Сурмач (43 хв.), Богдан Котляр (16, 44 хв.), Василь Кинів (79 хв.) та Мирослав Ломага (89 хв.)

ФК «Поляна» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 2:2 (0:8)

Господарі довели, що вміють грати і з лідерами, і з фаворитами. Матч із виноградівцями видався по-особливому безкомпромісним (притому більш-менш «спокійним»: лише 4 жовті картки), а результат прикрасила бойова нічия. Кульмінаційними в зустрічі були кінцівки першого й особливо другого таймів. Спочатку рахунок відкрили господарі. На 42-ій хв. відзначився Іван Русин. До 80-ої хвилини будь-які намагання команд у нападі виявлялися марними. Але тут почалося… На 80-й хв. Адріан Пуканич зрівнює рахунок, а за 3 хвилини Володимир Варваринець знову виводить полянців уперед. Здавалося, вони матимуть перемогу, та на 4-ій доданій хвилині Адріан Пуканич за порушення правил суперником реалізував пенальті. Ось таким, майже «вестернівським», вийшов поєдинок на Свалявщині.

ФК «Вільхівці» – ФК «Карпати» (Рахів) перенесено на 28 травня

Тур видався неповним, але вже перші матчі показали, що нас очікує «гарячий» чемпіонат.