ФОТО. Ліга учасників АТО дісталася й Закарпаття

12.05.2018 - 16:11

У 4 турі збірна краю «Карпатська земля» приймала лідера – львівських «Левів» (ГУ НП у Львівській області).

DSC_9334

Відкритий чемпіонат України під егідою ФФУ, зокрема, у підгрупі «Захід», стартував у нашій області на ужгородському центральному стадіоні «Авангард». Відкриваючи змагання, до присутніх звернулися заступник голови Федерації футболу Закарпаття Віктор Качур, член виконкому ФФЗ Степан Селменський і представники обох команд Іван Удут та Петро Пиріжок. Зокрема, Віктор Миколайович зауважив, що обидві команди на полі об’єднаються єдиним прагненням – прагнення перемоги, якої ми завжди бажаємо в усіх сферах життя. Після виконання Державного гімну України захисники Вітчизни взялися безпосередньо до футбольних справ.

Суперники діяли на зустрічних курсах, зокрема обмінявшись атаками в дебюті зустрічі. Господарі, зокрема, могли відкрити рахунок зі штрафного, але на останньому рубежі львів’яни діяли уважно.

До перерви кульмінаційною стала друга половина першої «30-хвилинки». Після помилки в захисті голкіпер господарів вимушено порушив правила у своїй штрафній площі поблизу воротарської зони. Однак той же Дмитрій Готра відмінно зіграв у «рамці», парирувавши 11-метровий. І все ж радість закарпатців була недовгою. За якусь хвилину-другу в гостей Василь Павлішак відкрив рахунок.

Пропустивши, представники «Карпатської землі» активізувалися, та знову впевнено діяв захист суперника. Кінцівка ж тайму була за «Левами», хоч мінімальна перевага на їх користь не змінилася. Після перерви, здійснивши заміни та ввівши свіжі сили, переважно м’ячем володіли господарі. Однак на завершальні стадії атак вони діяли дещо поспішно. У підсумку прагнення якнайшвидше зрівняти рахунок так і не було зреалізоване. А ось під завісу зустрічі львів’яни провели результативну атаку й Ігор Стець подвоїв рахунок. Отож 2:0 – на користь гостей.

Наступну гру закарпатці матимуть на виїзді зі ще однією львівською командою.

Після матчу учасники зібралися за бограчем і поспілкувалися в неформальній обстановці. Кому-кому, а учасникам АТО було про що поговорити, що згадати…