Першість області, Західна зона: огляд 4 туру

Як і у вищій лізі, тут теж сьогодні догравалися матчі.

DSC_7890

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Колос» (Іванівці) – 1:2 (7:1)

(Якуб Михайло, 85 – Стець Юрій, 18; Меденці Олександр, 53)

Обидві команди справили добре враження, і матч видався хорошим. Щоправда, довжанцям у нападі не вистачало якоїсь родзинки, а тому вони зуміли забити лише в кінці зустрічі. Гості ж постали зіграним колективом, настирливіше за суперника діяли попереду – звідси й такий результат.

ФК Сокіл (Кінчеш) – ФК «Сільце» – 9:0 (0:7)

(Сугоняк Ігор, 17+; Якимець Олександр, 25, 65; Надь Томаш, 42,47, 53; Дранчак Михайло, 68; Віктор Рабел, 75, 77; 79)

Господарі заволоділи перевагою з перших хвилин. Гості, щоправда, теж створювали моменти, але на 17 хв. лишилися в меншості: за позбавлення суперника очевидної можливості забити гол був вилучений Михайло Брич. А в другому таймі (на 60 хв.) поле залишив ще й воротар «Сільця» Іван Терпай (друга жовта картка). До того ж, поступаючись після першого тайму 0:3, гості й так були деморалізовані. І хоч створювали моменти, але кінчешці, граючи в більшості, довели рахунок до особливо розгромного.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Карпати» (В.Коропець) – 2:3 (0:2)

(Курта Вадим, 24; Болдог Даніел, 35 – Бірак Василь, 57, 64; Чоря Роман, 60)

Команди зіграли два різні тайми. Перший був за ракошинцями. Як наслідок, свою перевагу втілили в два голи. Спочатку подачу з лівого флангу головою в «дев’ятку» з 5 метрів замкнув Вадим Курта. Потім Даніел Болдог увійшов у штрафну площу й точно пробив у нижній кут – 2:0. Під час перерви господарі, видно, самозаспокоїлися, і настала черга гостей. Василь Бірак отримав пас із центру поля, вийшов один на один і перекинув м’яч через воротаря. Далі Роман Чоря з глибини поля отримав передачу пройшов правим флангом, практично теж вийшов наодинці з голкіпером та зрівняв рахунок. А за кілька хвилин знову В.Бірак після подачі кутового ніким не прикритий головою (хоч низький на зріст) вивів свою команду вперед. Надалі нагоди ще були в обох команд, але – безрезультатно. Отож «Карпати» беруть важливі три очки на виїзді.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Заріччя» – 2:0 (2:0), на 20 хв. гості зійшли з поля

(Трухан Михайло, 12; Герцуський Олександр, 15)

Усе розпочиналося за сценарієм господарів. Вони забили два доволі швидкі голи. Утім, у матчі не зіграли й половини одного тайму. Гості після того, як на 19 хв. був вилучений Юрій Булеза (із трактуванням: «За агресивну поведінку й нецензурні висловлювання на адресу арбітра»), зійшли з поля.

Беручи до уваги вчорашні зустрічі, підбиваємо підсумки: тур видався безкомпромісним, господарі здобули 4 перемоги, а гості 2. Результативність – неймовірно висока, а фактично рекордна – 7,7. У контексті ж майбутньої, очевидно, технічної перемоги / поразки в Нижньому Коропці підкоригується на одну десяту – до 7,8.

Одна відповідь до “Першість області, Західна зона: огляд 4 туру”