ФОТО. ФФЗ жорстко присікає спроби порушення дисципліни

17.05.2018 - 19:16

Сьогодні, 17 травня, на розширеному засіданні Ради при голові Федерації футболу Закарпаття обговорили інциденти, які виникли під час матчів 4 туру у Вищій та Перший лігах.

DSC_9824

У засіданні взяли участь члени Ради при голові ФФЗ, представники ФК «Н.Коропець» та ФК «Заріччя», голова Ради президентів ФФЗ та представники комітету арбітрів.

На початку засідання голова ФФЗ Іван Дуран надав слово делегату матчу Першої ліги між ФК «Н.Коропець» та ФК «Заріччя» Івану Кампову, який повідомив про хід матчу та самовільне полишення поля командою гостей на 20-й хвилині матчу. Іван Андрійович також дав оцінку діям гравців та вболівальників, запевнивши, що зі сторони господарів ніяких провокацій не було, а ось уболівальники гостей вели себе вкрай агресивно. Головним винуватцем того, що матч не був зіграний до кінця, став футболіст Юрій Булеза, який за агресивну поведінку був вилучений із поля. Рішення щодо цього гравця передано на розгляд КДК ФФЗ.

Присутні на засіданні президенти обох клубів висловили своє бачення щодо арбітражу матчу. Відтак президент ФК «Н.Коропець» Тетяна Когутич акцентувала на тому, що під час гри, яка тривала всього 20 хвилин, було травмовано двох гравців клубу. Цього тижня футболіста Василя Маринця було прооперовано з діагнозом закритий перелом руки зі зміщенням, а у воротаря Дмитра Моісеєнка лікарі діагностували струс мозку.

Президент ФК «Заріччя» Сергій Караслай у свою чергу зазначив, що не задоволений суддівством та вважає його упередженим, але, розуміючи, що під впливом уболівальників команда залишила поле, оскаржувати їх рішення не буде.

Голова комітету з етики та чесної гри ФФЗ Олександр Переста вказав на систематичне порушення дисципліни командою «Заріччя» та їх уболівальників. У свою чергу тренер клубу Микола Цимбал запевнив, що в цьому плані ведеться велика робота і вже є певні зрушення.

Іван Петрович запропонував суддівському комітету окремо розібрати дії бригади арбітрів та провести роз’яснювальну роботу. Це рішення підтримали його перші заступники Ярослав Сухан та Мирослав Щербей. У свою чергу Ярослав Козик запевнив, що комітетом гру розглянуть виключно в правовому полі і зроблять відповідні висновки.

Рішення щодо цього поєдинку було передано на розгляд Контрольно-дисциплінарного комітету та буде опубліковано на офіційному сайті ФФЗ.

Наступною розглядали гру Вищої ліги між ФК «Ужгород» – ФК «Поляна». Ця гра також носила характер підвищеної напруги. З інформацією про хід матчу та поведінку гравців і тренерів доповів інспектор ФФЗ Георгій Жбора. Тренери обох команд поводились під час та після матчу неетично. У ході гри головний тренер ФК «Ужгород» Мирон Бабяк спілкувався з резервним арбітром в недопустимій формі, а Михайло Кондря (головний тренер ФК «Поляна») штовхнув ліктем головного арбітра вже після гри. За це їм загрожує дискваліфікація, термін якої буде призначений КДК ФФЗ. Неспортивна поведінка тренерів також буде оцінена у вигляді штрафів.

Під час засідання було переглянуто відео спірних моментів матчу між ФК «Ужгород» – ФК «Поляна», через які і виникла напруга, що призвела до бійки між гравцями та образливими висловлюваннями керівництва клубу гостей у бік представників ФФЗ.

Своє бачення щодо не призначених пенальті висловили член Ради при голові ФФЗ Степан Селменський, голова комітету арбітрів Михайло Митровський та арбітр ФІФА Ярослав Козик. Останній зазначив, що перше пенальті, яке не було призначено у ворота команди ФК «Ужгород» дуже спірне і визначив рішення арбітром не призначення пенальті вірним. Щодо другого (ФК «Поляна»), то воно цілком закономірне. Із цього приводу Степан Селменський запропонував Михайлу Митровському на засіданнях комітету арбітрів, переглядаючи відео, розбирати допущені помилки в матчах ігор чемпіонату та першості області, давати їм оцінку та роз’яснення.

Обов’язкова відеозйомка матчу дала також відповідь на питання причини виникнення бійки між гравцями команд. У ній був травмований гравець Богдан Павлич (ФК «Поляна»), у якого лікарі діагностували перелом щелепи. На відеозаписі чітко видно, що бійку спровокував саме він. Покарання за цей епізод буде призначене КДК ФФЗ.

Третє питання стосувалося звернення ФК «Авангард» (Тересва) щодо підставного гравця у ФК «Вікторія» (Б.Церква). За участь гравця, який також виступає в румунському чемпіонаті, до команди будуть застосовані штрафні санкції та дискваліфікація гравця Санду Бокача згідно з КДК ФФЗ.

Під пунктом «Інше» розглянули звернення ФК «Минай» щодо перенесення фінального матчу Кубка області на 9 червня у зв’язку з підготовчими роботами на стадіоні «Минай-арена». Члени Ради за це рішення проголосували одноголосно. Воно також буде затверджене на черговому засіданні Виконкому ФФЗ.

Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

3 відповіді до “ФОТО. ФФЗ жорстко присікає спроби порушення дисципліни”

  1. ЗАПРУТНЯК ВІКТОР коментує:

    На моє переконання слід покарати по всій строгості тренера ФК Поляна Кондрю М він є основним винуватцем всіх перепетій щодо матчу – його поведінка негативна вже не вперше впливає на гравців своєї команди і штраф має бути як мінімум з двохзначущих цифр а президент най бере приклад з команд Минай та Севлюш де працюють тренерами настоящі педагоги професіонали а цьому горе- тренеру щей довіряли збірну області…..в Джунглі попуасів йому тренувати !!!

  2. Іван Попович коментує:

    О, найшовся спеціаліст – Запрутняк, все винуваті всі: команди, гравці, тренери, фанати, Президенти, но ніколи не винувата ФФЗ, судді, та остальні члени-друзі голови ФФЗ! А забув ще ніколи не винуваті дві команди – любимі іграшки голови ФФЗ Середнє та фарм-клуб Ужгород! Зібралися там чувачки, які святих із себе роблять. Якби судді не вбивали команди по вказівкам, то і проблем би не було. Як може суддя судити проти Ужгорода, кіть команда голови грає, там його синок бігає, а друг фінансує? Запрутняк, Ти забув як колишній тренер Миная Гібалюк ламав двері? Як Слюсар матами орав та провокував бійку в Ужгороді? попахує ханжеством та двулічієм!

  3. Олександр Мигович коментує:

    Підтримую Івана..дехто забуває свої гріхи. Президент Поляни в такому випадку і постійних таких трактуваннях проти ФК Поляна має команду зняти з цього розіграшу, якшо поважає вболівальниківі та нехай собі виписують чемпіонів і зявляють Воловець, Тячів і інших. Краще би зробили ДЮСШ Поляна і най діточки ростуть у футбольній Поляні, хотя це врятлі опублікують…

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.