Першість області. Західна зона: огляд 6 туру

Тут теж вирували свої пристрасті.

DSC_8079

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Карпати» (В.Коропець) – 5:2 (юнаки – 2:1)

(Бровді Іван, 1; Фулей Іван, 24; 81; Ловга Віктор, 34; Боднар Іван, 64 – Чоря Роман, 50; 77)

В іршавському дербі господарі мали перевагу й зуміли її реалізувати в п’ять голів. Особливо довжанцям удався перший тайм, після якого вони вели 3:0. Гості ж завдяки дублю Романа Чорі забили двічі після перерви, але й пропустили стільки ж. Довжанці в третьому домашньому матчі поспіль здобули стовідсотковий результат.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Заріччя» – 4:2 (0:9)

(Сугоняк Ігор, 4; Рабел Віктор, 40; Ярослав Костик, 82; 87 – Бобик Назар, 60; Брич Михайло, 83)

При п’яти жовтих картках (2 в господарів і 3 в гостей) вийшла цілком коректна й результативна гра. Господарі переважали. Отож у підсумку й здобули перемогу, ефективно зігравши в на початку першого та в кінці обох таймів.

ФК «Сільце» – ФК «Колос» (Іванівці) – 0:3 (2:0)

(Ковач Михайло, 39; Герц Андрій 81; Пінджоля Олександр, 85)

У першому таймі гості діяли активніше й забили один м’яч, автором якого став Михайло Ковач. Після перерви хвилин тридцять було рівне суперництво, а потім знову домінували іванівці. Як наслідок, у кінці зустрічі спочатку Андрій Герц зі штрафного подвоїв результат, а потім Олександр Пінджоля поставив кінцеву крапку.

ФК «Дерцен» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 4:3 (5:0)

(Лозинець Михайло, 10; +74; Обдирко Євгеній, 26; 45 – Климуш Максим, 2; Балажинець Рудольф, 28; Арбузов Сергій, 61)

Матч видався приблизно рівним, команди грали у відкритий футбол. Перемогу ж здобули господарі, яким більше вдавалася реалізація. Щоправда, один гол вони забили, реалізувавши пенальті.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Гірник» (Рокосово) – 6:2 (1:2)

(Курта Вадим, 3, 26, 89; Горський Олександр, 55; Морщук Артур, 61; Чайка Владислав, 90 – Шпірь Віктор, 47; Горський Олександр, 70 (автогол)

При трьох жовтих картках вийшла досить коректна гра. Домінували в ній господарі. Гості ж діяли на контратаках. Забивши на 70 хв., «Гірник» спробував урятувати матч, пішов, що називається, ва-банк. Натомість пропустив іще два голи.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 12:2 (2:1)

«Фаворит» продовжує багато пропускати. Цього разу свою тотальну перевагу в матчі з ним продемонстрував «Нижній Коропець». Представник Мукачівщини на рідному полі не залишив суперникові жодних шансів і здобув третю домашню перемогу поспіль.