Першість області. Західна зона: огляд 8 туру

10.06.2018 - 23:10

Ігри принесли стовідсоткову перевагу господарям.

DSC_0152

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Гірник» (Рокосово) – 3:0 (юнаки – 4:1)

(Рот Владислав, 14; Боднар Іван, 80+; Хрін Олександр, 89)

При тому, що в матчі зафіксовано доволі переконливий рахунок, слід віддати належне як господарям, так і гостям. Ось тільки з реалізацією в останніх не склалося. Боржавці ж відкрили рахунок на початку матчу. Відтак тривалий час команди не могли віднайти ключі до воріт суперника. Зрештою, свого досягли довжанці наприкінці матчу, реалізувавши й чисельну перевагу: на 86 хв. за непристойні слова на адресу арбітра був вилучений Михайло Щолоков. Перемога іршавської команди тільки додала «жару» до першої п’ятірки: одразу чотири колективи мають однакову кількість очок.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 10:1 (0:7)

(Надь Томаш, 11; Рабел Віктор, 36; Сугоняк Ігор, 50, 70, 73; Ніцкулич Девід, 58; Якимець Олександр, 64; Хіміч Олександр, 66 (автогол); Фаринич Ярослав, 71; Гапак Олександр, 72 – Мацак Михайло, 45)

Матч відбувся за відчутного натиску господарів, що й позначилося на кінцевому результаті. У першому таймі гості ще захищалися, поступаючись 1:2. А ось після перерви кінчешці «наколотили» 8 голів, здобувши третю перемогу поспіль.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Заріччя» – 4:0 (3:3)

(Пінджоля Олександр, 22; Ільницький В’ячеслав, 51, 78; Герц Андрій, 90+1)

Господарі агресивно зіграли в атаці. Могли забити й іще. Для гостей же ситуація ускладнилася ще більше після вилучення на 56 хв. Михайла Чернявського (за позбавлення суперника очевидної можливості забити гол). Колосівці чисельну перевагу втілили в два голи. Четверта поспіль вікторія забезпечила місце в чільній п’ятірці).

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Бобовище» – 1:0 (0:7)

(Сінкін Юрій, 32)

Господарі зуміли дати бій лідерові в центральному матчі туру й тим довели, що самі небезпідставно є серед фаворитів. Обидві команди намагалися діяти на результат, але краще це виходило саме в ракошинців. Вони й відкрили рахунок, до того за кілька хвилин подавши тривожний сигнал: Микола Говдош влучив у поперечину. А в другому таймі колосівці грамотно зіграли в захисті й у ще одному мукачівському протистоянні зберегли переможний для себе рахунок.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 6:0 (12:0)

(Киян Анатолій, 22, 65; Сорока Євген, 42+; Данашевський Сергій, 57; Герцуський Олександр, 74, 78)

Рахунок відобразив перевагу господарів. Ще до перерви підопічні Віктора Когутича вели 2:0, реалізувавши, зокрема, і пенальті. А в другій «сорокап’ятихвилинці» результативний натиск тільки подвоївся. Отож заслужена перемога господарів і, зважаючи на осічку бобовищанців, лідерство в зоні.

ФК «Сільце» – ФК «Карпати» (В.Коропець) – 4:1 (4:0)

(Білак, Василь, 60; Івашко Ерік, 70; Сиксай Богдан, 75, 79 –Чоря Роман, 32)

Хто зна, якби завершився цей поєдинок, якби гості реалізували хороші три моменти в першому таймі. А ось після перерви верхньокоропецькі футоблісти «підсіли», плюс далися взнаки невдалі заміни й травма воротаря. Як наслідок вищесказаного, «Сільце» не просто здобуло першу перемогу в першості, а й уперше забило, притому 4 голи!

Що ж, тур виявився дійсно повністю за господарями. Вони забили 28 голів проти 2 у гостей. Результативність надзвичайно висока – 5,0.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.