Першість Закарпаття. Східна зона. Огляд 10 туру

Матчі подарували цікаві протистояння.

DSC_2996

ФК «Золотарьово» – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – 2:2 (юнаки – 1:3)

(Деяк Михайло, 46; Пацкан Михайло, 52+ – Попша Михайло, 7; Нан Юрій, 20)

Бойова гра, у якій кожній із команд удалося двічі вразити ворота суперника. Спочатку все складалося на користь гостей – вони забили доволі швидкі два голи. Утім, на початку другого тайму господарі теж зуміли двічі відзначитися. Отож у підсумку вийшла результативна нічия. Слід зазначити, що на 89 хв. за два попередження було вилучено Михайла Деяка, а після матчу окремі вболівальники із Золотарьова вели себе агресивно.

ФК «Вишково» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 5:3 (1:1)

(Фіцай Михайло, 18, 67; Молодик Іван, 21, 22; Фіцай Микола, 82+ – Микитюк Іван, 32, 36; Демедюк Степан-Сергій, 44)

Центральна гра туру виправдала всі сподівання. З одного боку, вона подарувала пригорщу голів, а з іншого – ще й радість господарям, які в нелегкому протистоянні здобули перемогу. Спочатку 3:0 вели вишківці, однак ще до перерви ясінянці зрівняли рахунок. А ось у другому таймі удача сприяла господарям, які реалізували ще й пенальті.

ФК «В.Бичків» – ФК «Терново» – 4:5 (3:0)

(Побуцький Руслан, 19; Лембак Анатолій, 32, 74; Басараба Ростислав, 53+ – Маркуц Василь, 8; Каптола Роман, 43; Куриця Василь, 52; Маркуц Роман, 76; Маркуц Михайло, 78)

Ще одна бойова гра, яка завершилася зливою голів. Команди діяли нарівні, хоч м’ячем більше володіли великобичківці. А загалом були «гойдалки», у результаті яких останніми своє слово сказали тернівці.

ФК «В.Копаня» – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:3 (1:0)

(Свищо Михайло, 70 – Носа Іван, 35, 76; Мокан Михайло, 60)

На самому початку господарі не реалізували кілька слушних нагод, а за 10 хв. до перерви карпатівці відкрили рахунок. Надалі хід поєдинку більше контролювали гості й на гол господарів відповіли ще двома. На жаль, на 75 хв. один із місцевих «розігрітих» уболівальників ударив першого асистента арбітра, що, звісно, не прикрасило поєдинок.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 5:1 (2:1)

(Дербак Володимир, 16, 28, 63; Бемко Михайло, 50, 70 – Поп Іван, 65)

Вийшла бойова гра, у якій було показано 8 жовтих карток. Бомбардирських хист краще демонстрували господарі, притому в них Василь Палінкаш на 75 хв. не реалізував пенальті. А переміг «Авангард» завдяки хет-трику Володимира Дербака й дублю Михайла Бемка.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Іза» – 0:1 (1:2)

(Сарай В’ячеслав, 61)

Непоступливе суперництво, у якому все ж завдяки одному точному ударові перемогли гості. Утім, господарі самі собі ускладнили життя, коли на 52 хв. за навмисний удар ізянина після зупинки гри був вилучений Сергій Продан.

Тур відбувся під знаком гостей: у них 3 перемоги при 2 вікторіях у господарів та одній нічиїй. Результативність висока – 5,3.