ФОТО. Ветерани Мукачева – переможці ювілейного турніру пам’яті Олега Іщенка

26.06.2018 - 22:02

Сьогодні, 26 червня, у Мукачеві ветерани футболу згадали Олега Іщенка – першого заступника голови Федерації футболу Закарпаття. Х турнір традиційно зібрав колишніх друзів одного з найкращих організаторів футболу області.

DSC_7744

На урочистому відкритті змагань до присутніх звернулись перший тренер Олега Вікторовича Василь Турянчик та виконавчий директор ФФЗ Віктор Наскалов. Згадавши його добрими словами, вони зазначили, що на посаді заступника голови ФФЗ Олег Вікторович залишив пам’ятний слід. Вшанувавши хвилиною мовчання пам’ять свого друга, команди ФК «Карпати-ветеран» (Мукачево), збірні Іршави, Воловця та Берегова розпочали змагання.

У грі за перше місце зустрілись ФК «Карпати» та збірна Іршави. Переможцем із рахунком 2:1 стали господарі. У матчі за 3 місце футболісти із Воловця за пенальті поступились берегівцям.

На урочистому нагородженні депутат України Михайло Ланьо вручив родині Олега Іщенко пам’ятний подарунок та грошову допомогу. Подарунки від ФФЗ отримали й онуки Олега Вікторовича. Від керівництва Берегівського консервного заводу матеріальну допомогу родині Олега Іщенка вручив Юрій Турянчик.

Виконавчий директор ФФЗ Віктор Наскалов нагородив пам’ятними подарунками арбітрів Василя Козика, Мирослава Галу, Мар’яну Сухан та Івана Грубінку.

Голова ФФЗ Іван Дуран вручив усім командам Подяки за участь у турнірі та медалі. Окрім цього Іван Петрович відзначив Подяками директора стадіону «Харчовик» Іллю Івановича Левка та голову обласного відділення Асоціації спортивних журналістів України Василя Михайловича Гаджегу.

Оргкомітет турніру також визначив кращих гравців у кожній команді: Сергій Гецко (Берегово), Віктор Ряшко (Мукачево), Іван Мошкола (Іршава), Олександр Беца (Воловець).

Головний приз за перемогу із рук голови ФФЗ Івана Дурана отримав багаторічний капітан команди ФК «Карпати-ветеран» Олександр Переста.

Насамкінець команди сфотографувалися на згадку та «зіграли третій тайм».

Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.