Першість Закарпаття. Східна зона: анонс 11 туру

29.06.2018 - 21:49

Естафету матчів у другому за значимістю обласному дивізіоні із суботи буде передано на неділю.

DSC_6691

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Беркут» (Бедевля)

Зустрічаються 9-а й 12-а команди. Дібровці більше забивають і менше пропускають та розраховуватимуть на підтримку рідних стін. У «Беркута» лише одна перемога, очки даються важко, хоч більшу половину матчів бедевлівці поступилися тільки з різницею в один м’яч. Останнє свідчить про те, що матч може видатися непростим для обох суперників.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Авангард» (Тересва)

Друга команда приймає шосту. Авангардівці в останніх двох матчах здобули максимальну кількість очок, але карпатівці лише в двох іграх із десяти недораховувалися залікових балів. Можливо, вийде нелегке протистояння, але поєдинок насамперед буде складним для футболістів із Тересви.

ФК «Терново» – ФК «В.Копаня»

Десята команда проти п’ятої. Тернівці вдома вже втрачали очки, але водночас великокопанці не так часто на виїзді їх брали. Утім, поєдинок, найімовірніше вийде напруженим: представник Тячівщини діятиме вдома, але їх суперник може похвалитися кращим захистом.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «В.Бичків»

Третя команда приймає одного з аутсайдерів і, найімовірніше, переможе. Тим паче, що великобичківці в останніх 5 матчах узяли тільки одне очко.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Вишково»

Центральна гра туру. Четверта команда проти першої. Гості рекомендацій не потребують і продовжують виступати без поразок. На користь білоцерківців те, що вони грають удома та в останніх трьох турах брали очки. Чи вдасться зупинити лідера хоч би частково?

ФК «Іза» – ФК «Золотарьово»

Із погляду «турнірки» маємо сусідське дербі. Команди відділяє лише одне очко. Ізяни в останніх трьох турах брали 3 залікові пункти, а їхній суперник – 4. Мабуть, матимемо гру з підвищеним рівнем суперництва.

Важко сказати, хто більше в турі буде переможцем: господарі чи гості. Це зумовлює додаткову інтригу матчів.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.