Із Днем спортивного журналіста!

02.07.2018 - 12:03

…Ви зазвичай не маєте вихідних. Працюєте часто під дощем і пекучим сонцем, як і тренери та спортсмени. Прийшовши по обіді, а то й пізно ввечері із заходів, сідаєте за комп’ютер і тут же готуєте текстові, фото- і відеоматеріали, щоб читач міг оперативно довідатися про найголовніше. Ви пропагуєте здоровий спосіб життя, популяризуєте футбол та інші види спорту. Ви маєте гідне звання спортивного журналіста!

Щиро вітаємо вас із сьогоднішнім професійним святом – Міжнародним днем спортивного журналіста! Хай ваша ініціатива, наполегливість та саможертовність у роботі будуть винагороджені хорошими емоціями, переможним настроєм, новими творчими ідеями та відчуттям того, що ви в суспільстві виконуєте важливу місію із побудови його міцних морально-фізичних основ.

Федерація футболу Закарпаття

DSC_7787

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.