ФК «Вільхівці» проведе три спаринги

08.08.2018 - 17:58

Вищолігівська команда з Тячівщини цього тижня розпочала підготовку до другого кола чемпіонату області.

DSC_4440

Один із акцентів у тренуванні – товариські зустрічі. Зокрема, завтра в Невицькому підопічні Юрія Бучка зіграють із місцевою командою (початок о 19.00), а в неділю в Буштині –із його футбольним колективом (розпочнеться зустріч о 17.00). Крім того, заплановано спаринг на середу, але поки визначається суперник.

Щодо змін у складі «Вільхівців», то клуб залишили Євген Келеманик і Тарас Тромбола, натомість прийшли Павло Кривка й Олександр Септа з Ужгорода. На перегляді є ще декілька виконавців.

Як зазначив головний тренер команди, головне завдання для неї на друге коло – за підсумками сезону залишитися в п’ятірці; притому колектив намагатиметься посперечатися й за 3 місце.

Крім того, сьогодні команда заявила про намір грати в аматорському Кубку України. До речі, у ці змагання планує включитися й ФК «Севлюш» із Виноградова.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.