Кубок України. Ідемо далі!

22.08.2018 - 21:01

«Минай» у рамках 1/32 фіналу Кубка України зіграв у рідних стінах з івано-франківським «Прикарпаттям». І в красивому стилі переміг 3:1!

DSC_7833

Поєдинок був цікавим із кількох міркувань. По-перше, довелося зустрічатися з географічними сусідами. По-друге, із першолігівським колективом. А по-третє, в іванофранківців у чемпіонаті не все гаразд, отож успіх у Кубку їм аж ніяк не завадив би. Але й «Минай» – команда, налаштована тільки перемагати!

Уже в стартові три хвилини господарі організували дві хороші атаки, чим дали зрозуміти: готові здолати суперника. І перший тайм це повністю підтвердив. Незважаючи, що на 8 хвилині травму отримав капітан команди Олег Допілка (його замінив Владислав Образцов), минайці подарували вболівальникам видовищну «сорокап’ятихвилинку».

Атаки на Прикарпаття сипалися одна за одною. Зрештою, на 20 і 22 хв. Роберт Гегедош забив два голи-близнюки. Лише в першому випадку скористався пасом Василя Кобіна, а в другому – Михайла Кополовця; випередив захисників і майстерно «парашутом» перекинув м’яч через воротаря іванофранківців Андрія Новака.

На 35 хвилині в результаті «обрізки» у господарів мав шанс забити прикарпатець Ігор Худобяк, але Владислав Сидоренко зіграв надійно. Далі в атаці за участі Анатолія Нурієва й Василя Кобіна повинен був забивати Михайло Кополовець, проте «Прикарпаттю» пощастило. Більше того, гості організували контрвипад, і на 42 хвилині Василь Цюцюра сквитав один м’яч. Утім, господарі не розгубилися й за дві хвилини знову відновили перевагу в два голи: після подачі кутового пас замкнув Максим Гавриленко – 3:1!

У другому таймі минайці продовжили в тому ж дусі. Забивати могли Василь Пиняшко, Роберт Гегедош, тричі Михайло Кополовець… У гостей же виконанням штрафного запам’ятався Ігор Худобяк (знову вдало зіграв Владислав Сидоренко) та спостерігалася активність під завісу матчу. Проте й домашні футболісти мали шанси, зокрема з пенальті, але арбітр зустрічі за гру рукою одного з іванофранківців вирішив одинадцятиметровий не призначати. З усім тим, рахунок 3:1 не змінився. Тож «Минай» красиво входить в 1/16 фіналу Кубка України.

DSC_8023Ігор Харьковщенко, головний тренер «Минаю»: «Ми – молодий клуб. Усе в нас історичні матчі вдома. Я радий: гравці виконали те, що від них просили. Хоч і «кульгала» реалізація. Задоволений: потішили вболівальників. На полі «Минай» постав монолітною командою. Намагаємося грати в красивий сучасний футбол».

DSC_8052Володимир Ковалюк, головний тренер «Прикарпаття»: «Сьогодні грали дві досвідчені команди, але я своїх футболістів не впізнав. У чемпіонаті першої ліги ми пропускаємо мало голів, а тут одразу три. «Минай» – хороший колектив, якому хочу побажати перемог у подальшому».