Футбольна Рахівщина: вдалося відродити чемпіонат району

10.09.2018 - 17:47

Розвивати футбол у великому місті та у високогірному районі – різні речі. Ось і на Рахівщині минулого року чемпіонат не проводили, а цьогоріч названі місцеві офіційні змагання удалося відродити за участю 6 команд.

35519516_1875914415802980_8279157797912838144_n

Цієї неділі епіцентром баталій стало село Богдан. У ньому зустрічалися лідери юнацьких і дорослих команд району. Серед гравців 2003 року народження взагалі вирішилася доля золотих нагород. У матчі між «Едельвейсом» (Богдан) і «Білою Тисою» (Луги) за безкомпромісного суперництва завдяки голам Євгена Бешота («Едельвейс») та Мирослава Катеринюка («Біла Тиса») було зафіксовано нічию, що виявилася «золотою» для гостей.

Таким же непоступливим (і куди результативнішим!) видався поєдинок дорослих команд. Він, за влучним висловлюванням присутнього на дербі делегата ФФЗ Режива Швайгера, міг би стати окрасою й одного з турів у першій лізі області. Грі ж передувала приємна подія. Обидва клуби отримали фінансову допомогу від народного депутата України Василя Петьовки. Ну, а в самій неймовірно цікавій зустрічі лідер – колектив із Лугів – зумів здолати свого суперника з рахунком 4:3 (Михайло Шемота – автор 3 голів, Микола Шемота – 1 на противагу 1 голу Івана Дем’яна та двом – Михайла Зінича). Як зазначив президент СК «Біла Тиса» Василь Шорбан, який активно опікується розвитком футболу в районі, обидва суперники продемонстрували справжній чоловічий гуцульський футбол: безкомпромісний, результативний, можливо, жорсткий, але без брутальності, лайок, із повагою до суперника. Невипадково й районні змагання називають гуцульською лігою. Остаточно ж у ній доля нагород вирішиться за 2 тури, коли остаточно фінішують змагання.

Хоч проблем у футболі Рахівського району є чимало (скажімо, сільський голова Богдана Степан Мільчевич розповів, що впорядкувати стадіон у населеному пункті заважає міжвідомча неузгодженість, хоч очікує на компромісне вирішення проблеми; або, приміром, негативно впливає хронічна трудова міграція), але хочеться вірити: футбол у Рахівському районі житиме, адже в гуцульському краї його дуже люблять.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Одна відповідь до “Футбольна Рахівщина: вдалося відродити чемпіонат району”

  1. Василь коментує:

    Євген Бешота! Михайло та Микола ШЕМОТА виправте будь-ласка

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.