Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: огляд матчів 16 туру

Господарі та гості грали з однаковим успіхом.

DSC_3253

ФК «Золотарьово» – ФК «Авангард» (Тересва) – 4:2 (юнаки – 0:2)

(Орос Василь 4, 34; Келемен Олександр, автогол, 37; Довганич Олександр, 68 – Дербак Володимир, 51+, Сухара Василь, 80)

Цікава й результативна гра з обмаллю попереджень (2). Господарі видали чудовий перший тайм і досягли значної переваги – 3:0. Другий тайм був за «Авангардом», але запасу міцності «Золотарьову» вистачило.

ФК «Вишково» – ФК «Копаня» – 1:1 (0:1)

(Фіцай Іван, 52 – Агапітов Ігор, 12)

Обидві команди чимало атакували. Утім у господарів це виходило дещо сумбурно, а гостям не вистачало спортивного везіння, зокрема при реалізації виходів сам-на сам із воротарем. Суперники забивали на початку кожного з таймів таймів і були гідні один одного. Звідси й закономірний нічийний результат.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Терново» – 5:0 (3:1)

(Мирослав Павлючок, 2 60 Микитюк Іван, 63+, 77, 90)

У першому таймі команди продемонстрували рівний футбол, хоч гол на старті уже допоміг ясінянцям стати переможцем. А в другій «сорокап’ятихвилинці» господарі повністю переграли візаві. Натомість дублем відзначився Мирослав Павлючок, а хет-триком – Іван Микитюк.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:1 (1:4)

(Бубен Михайло, 53 – Носа Іван,2)

Нервова гра. Команда господарів за рахунок бажання зуміла дати бій лідерові. Суперники обмінялися голами на початку таймів, і нічийний рахунок тривав до 85 хв. Саме тоді арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота «Вікторії». Одразу гравці стали атакувати бригаду арбітрів, на поле вибігли й уболівальники. Один представник поліції нічого не міг зробити, і під загрозою фізичної розправи суддя в полі вимушений був… відмінити гол. За попередньою інформацією, на матчі була відсутня відеозйомка. Що ж, інцидент тепер розбиратимуть у федерації. А «Карпати» навіть попри такий розвиток подій у матчі, здобули очко й продовжують упевнено почуватися наверху «турнірки».

ФК «Іза» – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 1:3 (3:1)

(Михайло Томишин, 76 – Оприш Іван 14, 21, Бойчук Михайло, 90+1)

Після осічки 2:6 у Дубовому дібровці видали два хороші виїзні матчі. І якщо в Ясінях мінімально поступилися, то ізян зуміли впевнено переграти. Притому уже після першого тайму вели 2:0, а в другому хоч спочатку пропустили, за хвилину грали в меншості (Михайло Жмурко на 77 хв. отримав другу жовту картку), за чотири хвилини Віктор Вучкан не реалізував пенальті, але в доданий час таки закріпили переможний результат.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «В.Бичків» – 1:6 (1:3)

(Юрій Йовді, 5 – Руснак Олег, 7; Басараба Ростислав, +48; Локота Євген, 59, 77, 81, 84)

Команди на старті матчу обмінялися швидкими голами. І доволі довго не могли забити. А на 39 хв. стався епізод, у результаті якого було три вилучення: поле залишили Василь Она у великобичківців та Олександр Банк і Василь Боднар у беркутівців. Отримавши чисельну перевагу, у другому таймі гості повністю переграли суперника. Притому реалізували пенальті, а Євген Локота записав до свого активу покер.

Неоднозначний тур з однозначними результатами: 2 перемоги в гостей і господарів та 2 нічиї. Результативність у турі становила 4,3 гола за матч.