Чемпіонат України серед аматорів. Сьогодні ФК «Ужгород» приймає ФК «ОДЕК» із Рівненської області

07.10.2018 - 11:36

Запрошуємо підтримати аматорів Закарпаття, які сьогодні, 7 жовтня, у рамках 10 туру Чемпіонату України на стадіоні «Автомобіліст» зустрічаються із рівненськими футболістами.

DSC_9416

Нагадаємо, що наш край у цих змаганнях представляє команда обласного центру – ФК «Ужгород», яка посідає 7 сходинку у турнірній таблиці Групи 1. Наш сьогоднішній суперник, ФК «ОДЕК» із Оржіва Рівненської області, знаходиться на 4 місці. Суперник непростий – у своєму активі вони, зігравши 6 ігор, мають 14 очок, ужгородці – 9-ть після 7 ігор.

Але маємо і чим пишатись, у топ кращих бомбардирів увійшов гравець ФК «Ужгород» Михайло Дудаш, який у 7 матчах забив 4 голи, три з них у минулому поєдинку із тернопільським ДЮСШ. До речі, Михайло є одним із результативніших бомбардирів і в обласному чемпіонаті. У його активі 10 голів у 15 іграх.

Нашим футболістам сьогодні дуже необхідна підтримка 12 гравця. Тож запрошуємо вас, шановні уболівальники, прийти о 16:00 на ужгородський стадіон «Автомобіліст» повболівати та відпочити із користю.

Вхід вільний.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.