Першість Закарпаття. Західна зона. 22 тур: огляд сьогоднішніх матчів

У поєдинках домінували господарі.

DSC_8878

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 3:1 (3:1)

(Боднар Іван+6, 26; Ганчич Віктор, 69 – Костик Станіслав, 68)

Вийшла хороша й результативна зустріч. Гості, попри фаворитний статус господарів, серйозно поставилися до поєдинку й показали гідну гру. Щоправда, у першому таймі боржавці забили два м’ячі без відповіді, реалізувавши і пенальті. На 32 хв. Ярослав Батрин був вилучений у господарів за агресивну поведінку, та рахунок до перерви не змінився. А ось у другій «сорокап’ятихвилинці» суперники обмінялися голами. Спершу команда з Невицького продемонструвала вмілий перехід від захисту до контратаки. Так, коли в довжанців Владислав Батрин змарнував чудову нагоду, гості тут же перехопили м’яч, пішла «зворотка», і Станіслав Костик скоротив відставання в рахунку. Утім, останнє слово було все ж за довжанцями: тут же Віталій Сурмач замкнув дальню передачу головою. 3:1 – за «Боржавою».

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Гірник» (Рокосово) – 10:0 (1:0 – матч не завершився)

(Костик Ярослав, 3, 10, 22; Міцкулич Девід, 8; Надь, Томаш, 13, 15; Слободян, Артем, 20; Рабел Віктор, 54, 73, 78)

«Сокіл» доволі високо злетів над «Гірником», «відвантаживши» останньому цілих десять м’ячів. Надто потужним вийшов початок двобою для фаворита. Уже на середину першого тайму рокосовці «горіли» 0:7. У другій половині поєдинку кінчешці не збавили обертів, забивши ще тричі – хет-трик на рахунку Віктора Рабела. Заради справедливості слід зазначити, що й гості створювали моменти. Зокрема, у кожному з таймів (на 37 і 65 хв.) не реалізували вихід сам-на-сам.

Принагідно слід сказати, що несподівано склалася гра в юнаків: гості розпочали всімох, та вже на 3 хв. за рахунку 0:1 зійшли з поля, оскільки один із їх футболістів зазнав ушкодження…

ФК «Сільце» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 3:2 (1:2)

(Білан Сергій, 70, 79+, 84+ – Галдяк Валерій, 4; Химич Олександр, 60)

Битва аутсайдерів вийшла по-справжньому бойовою. Несподівано в рахунку повели гості, забивши швидкий гол. Більше того, подвоїли результат після перерви. Та в підсумку «Фаворит» «змазав» кінцівку зустрічі, що дозволило господарям (правда, за допомогою двох пенальті) здобути вольову перемогу.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Карпати» (В.Коропець) – +:- (0:6)

«Карпати» не приїхали до Іванівців, оскільки не змогли зібрати повний склад через великий «лазарет», беручи до уваги й травмованого воротаря. Отож господарі отримали «автоматичну» перемогу.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Бобовище» – 0:0 (1:0)

Вийшла напружена гра, та водночас і непоступлива. Отож вийшла нульова нічия обидві команди залишилися на третій і другій позиціях відповідно.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Дерцен» – +:- (+:-)

І ще один матч не відбувся через зняття зі змагань «Дерцена». Отже, ракошинці поповнилися трьома очками.

Що ж, підіб’ємо традиційні підсумки: маємо тотальну перевагу господарів. У 6 матчах вони здобули 5 перемог (при 1 нічиїй). Результативність знову висока – 4,2. Водночас слід додати, що перші три команди в турнірній таблиці розташувалися на комфортній відстані від переслідувачів, але попереду ще 4 тури.

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Західна зона. 22 тур: огляд сьогоднішніх матчів”

1. Ви щось попутали Іванівці 0:6 В.Коропець(юнаки