ФОТО. Футбольна Рахівщина: «Біла Тиса» з Лугів – чемпіони району дорослим та юнацьким складом

18.10.2018 - 15:15

14 жовтня завершився чемпіонат Рахівського району з футболу сезону 2018 року, в якому взяло участь шість дорослих та юнацьких команд.

IMG_2053

Негативним для популяризації наймасовішого виду спорту стало те, що окремі населені пункти, де є відповідна база для розвитку та популяризації футболу, не виявили бажання взяти участь у турнірі. Відрадно, що розпочато будівництво футбольного поля у с. Кваси, команда якого змушена виступати на орендованих стадіонах в Рахові (2017 рік) та Ясінях (2018 рік). Є надія, що наступний рік вболівальники колективу зможуть побачити гру своїх улюбленців у рідних стінах.

За результатами чемпіонату найбільш підготовленими до сезону виявилася гравці команди «Біла Тиса» з Лугів (президент клубу – Василь Шорбан, тренер – Микола Брана), які зазнали тільки однієї поразки впродовж турніру і за два тури до закінчення другого кола достроково оформили чемпіонське звання. За інші призові місця тривала вперта боротьба і тільки в останньому турі команда «Едельвейс» з Богдана (тренер – Дмитро Чічак) зуміла випередити своїх конкурентів з Дуга та Квасів. Нижче своїх можливостей виступив колектив районного центру.

Серед юнацьких команд першість теж за юнаками «Білої Тиси», друге і третє місця відповідно посіли «Едельвейс» та «Верхнє Водяне».

Переможці та призери чемпіонату нагороджені кубками та спортивними медалями.

Футбольна громадськість Рахівщини вдячна народному депутату України Василю Петьовці за фінансову підтримку клубів – учасників обласного та районного чемпіонатів та придбання нагородної атрибутики (кубків та медалей) для нагородження переможців та призерів районної першості з футболу.

Рахівська районна федерація футболу

IMG_2019

DSCN6499

DSCN6503

DSCN6512

DSCN6516

DSCN6530

DSCN6536

DSCN6541

IMG_1989

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.