ФОТО. Чемпіонат України серед ветеранів 55 років і старші: мукачівці стали чемпіонами!

22.10.2018 - 12:22

Наші «Карпати» здобули вже третій золотий успіх!

IMG_0105

У насиченому графіку футбольних заходів в області в ці вихідні помітною стала фінальна частина Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 55 років і старші. Як і анонсувалося, спочатку на стадіоні «Харчовик» (Мукачево) зійшлися «Случ» (Красилів, Хмельницька область) та «Абориген» (Луцьк). Перемогли футболісти з Волині – 2:0. В іншому поєдинку «Карпати» (Мукачево) зустрічалися зі збірною Житомирської області. У господарів Вахтанг Карібов на 8 хв. відкрив рахунок. Потім, на 15-ій, Юрій Романов зрівняв, а на 17 хв. влучний удар того ж Карібова та на 40-ій хв. точний «постріл» Віктора Услібера принесли вікторію футболвстам із міста над Латорицею – 3:1.

У матчі за 3 місце збірна Житомира поступилася суперникам із Хмельниччини – 1:2. Не менш гаряче було і в зустрічі за 1 місце. «Карпати» суперничали з «Аборигеном». Обмінявшись автоголами, команди взялися пробивати пенальті. Краще це вийшло в мукачівців – 3:1. У переможців відзначилися В.Карібов, В.Услібер та капітан команди Олександр Переста, котрий, до речі, отримав приз кращого гравця. Слід також відзначити воротаря новоспечених чемпіонів Олександра Дудинського, котрий теж попрацював на «золотий» результат.

Після баталій на полі відбулася церемонія нагородження колективів. У ній узяли участь Віталій Кулібабенко, відповідальний секретар Асоціації ветеранів футболу України, Василь Турянчик, заслужений майстер спорту, уславлений динамівець Києва, та Василь Козик, голова комітету ветеранів ФФЗ. В.Козик, зокрема, зазначив: «Вітаю всіх учасників фінальної частини, та найбільше, звичайно, нашу, закарпатську, команду. Я на посаді голови комітету з 2006 року. І особливо приємно констатувати, що за цей час маємо вже третій чемпіонський успіх «Карпат». Так, 1 місце мукачівські ветерани, які вдячні народному депутатові України Михайлові Ланю за фінансову підтримку, здобувала серед колективів 45 років і старші та 50 років і старші».

ФФЗ і футбольна громадськість краю приєднується до вітань на адресу мукачівських «Карпат»!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.