Зимова першість Закарпаття: огляд 3 туру (перший день)

Сьогодні вболівальники мали можливість спостерігати за іграми команд групи А.

ФК «Середнє» – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:1

Голи: Михайло Лемак, 75 – Віталій Медведєв, 36; Влад Яковлєв, 72.

Попередження: Олександр Митро, 25; Андрій Зизич, 47 – Матвій Бобаль, 32; Мирон Гулович, 80.

Нарешті середнянці змогли втілити свої дії в результат. У матчі вони володіли перевагою, однак реалізація знову давалася нелегко. Утім, за рахунок досвіду підопічні Вадима Дьордя виграли. Потрібно віддати належне й вихованцям Володимира Мухлиніна: команда СДЮСШОР чинила суперникові гідний опір і навіть змогла забити. Загалом поєдинок відбувався за морозу й сильного вітру, тож футболістам, як і тим, хто їх підтримував, довелося нелегко.

ФК «Ужгород» – ФК «Мостиська» (Львівська обл.) – 5:0

Голи: Антон Предчук, 16, 37; Богдан Павлич, 20; Іван Русин, 88; Андрій Лазар, 90.

Попередження: Василь Завада («Мостиська»), 82.

У доволі коректному матчі домінували номінальні господарі, що й відобразив кінцевий результат. Ефективно команда Мирослава Бабяка заграла ближче до середини першого тайму. Спочатку удало на добивання відзначився ніким не прикритий Антон Предчук. Відтак красивим ударом метрів із 22 м’яч у сітку увігнав № 22 Богдан Павлич. А до перерви комфортні 3:0 установив той же Предчук, записавши до свого активу дубль. У другому таймі характер матчу не змінився. Більше того, львів’яни, котрі, щоправда, через хвороби не виставили оптимальний склад і взагалі приїхали без замін, могли пропустити й більше, але вдало діяв їхній голкіпер. І все ж під завісу зустрічі команда з обласного центру ще двічі відзначилася. Отож 5:0 – відмінний результат. Ужгородці впевнено закріпилися на другій позиції в групі.

ФК «Витязь» (Концово) – МФА U-19 (Мункач) – 2:1

Голи: В’ячеслав Ковтан, 15; Руслан Соскида, 40 – Ігор Королевич, 62.

Попередження: Руслан Соскида, 90 – Ігор Тихненко, 70.

Продовжують приємне враження справляти підопічні Тараса Вайданича. Команда «Витязь» у Зимовій першості здобула третю перемогу поспіль. На виграш, звичайно, працювала вся команда, однак відзначилися (уже не вперше) головні ударні сили – В’ячеслав Ковтан і Руслан Соскида. Забезпечивши собі перевагу в два м’ячі, концівські футболісти тактично грамотно довели поєдинок до перемоги. Водночас слід похвалити й мукачівців. Підопічні Віктора Ряшка, поступаючись досвідом суперникові, достойно виглядали, діяли до кінця й зуміли скоротити відставання в рахунку.

Перший день, попри сонячну погоду, відбувався за холодної погоди, тож учасникам матчу дійсно було непросто. І все ж загалом більшість команд показали хороший футбол. Чекаємо на його продовження завтра.