ВІДЕО. Зимова першість Закарпаття: огляд матчів 5 туру (другий день)

Сьогодні завершилися матчі групової стадії змагань.

Група А, Середнє

МФА U-19 (Мукачево) – ФК «Мостиська» (Львівська обл.) 3:1

Голи: Василь Герег, 7, 51; Антон Береш, 26 – Тарас Іваночко, 58.

Попередження: Олександр Апарін, 85.

Мукачівці домінували на полі й упевнено переграли свого суперника. У цілому коректна гра принесла успіх команді, яка заслужила грати в наступній стадії першості.

Група В, Середнє

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Н.Коропець» – 2:13

Голи: Михайло Мацак, 48+, 68+ – Василь Монда, 11; Михайло Трухан, 20, 36; Олександр Герцуський, 24, 56+, 63, 80, 89; Дмитро Манчик, 58; Олег Олберт, 77; Маринець Артур, 77; Василь Кривка, 83, 85; Сергій Орос, 86.

Попередження: Юрій Скрипич, 36; Сергій Хом’як, 44; Євген Костик, 47 – Олег Ольберт, 70.

«Фаворит» програв у звичній для себе манері – із великим рахунком. Знову ахіллесова п’ята команди – захист. Усе, що відмінно виконав у цій зустрічі колектив з Ужгородщини, то це завдяки Михайлові Мацаку двічі реалізував пенальті. А ось гравці із Мукачівщини забивали на всі смаки. Притому пента-трик – в Олександра Герцуського.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Ракошино» – 1:5

Голи: Михайло Данкулинець, 89 – Дмитро Яцина, 37; Юрій Сорока, 42; Василь Петровцій, 51; Артем Баятян, 67; Вадим Курта, 86.

Попередження: Богович Анатолій, 15; Артем Баятян, 51; Юрій Сорока, 70 – Василь Штулер, 27.

Доволі несподіваний рахунок, адже команди приблизно співставні за силами. Утім, ракошинці в командному плані виглядали краще, результативно розігравшись під кінець першого тайму. Після перерви команда з Мукачівщини продовжила обрізати «крила» «Соколу». Останнього тільки вистачило на гол престижу перед фінальним свистком.

Група С, Виноградів, стадіон «Пластмасовик»

ФК «Заріччя» – ФК «В.Копаня» – 4:3

Голи: Андрій Курилишин, 5; Ростислав Великошич, 39; Юрій Булеза, 57; Микола Цимбал, 72 – Алік Сірко, 25+; Руслан Лемак, 33; Микола Ляхович, 88.

Попередження: Олександр Совган, 25; Микола Цимбал, 69 – Іван Фурик, 20; Михайло Роман, 44; Василь Фозекош, 72.

Видовищна гра, у якій не обійшлося й без фарту на користь одного із суперників. У цілому команди змагалися нарівні, хоч у першому таймі привабливіші були все ж футболісти з Іршавщини. Поступаючись, великокопанці наприкінці зустрічі активізувалися й могли здобути нічию, проте на 85 хв. Руслан Лемак не реалізував пенальті. Здобувши 3 очки, переможці стали очікувати карпатівського дербі, від якого остаточно залежала доля останньої до наступного раунду змагань путівки в групі.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці» – 1:2

Голи: Олексій Остафійчук, 19 – Мирослав Мудра, 34; Євген Лукіяник, 89.

Попередження: Михайло Чедрик, 64 – Володимир Товт, 52; Євген Лукіяник, 89.

Важка для обох команд-лідерів гра, яка завершилася важливою в психологічному плані перемогою «Вільхівців». У рідних стінах виноградівці, демонструючи хорошу гру, не змогли взяти бодай очко. Першими відкрили рахунок, та до перерви було встановлено паритет – 1:1. А ось у другому таймі не пощастило одним, і навпаки, птаха удачі помахала крилами іншим. На 78 хв. в господарів Ерік Віщак не зміг реалізувати пенальті. Натомість за хвилину до кінця зустрічі Євген Лукіяник приніс перемогу своїй команді зі штрафного. «Вільхівці» ідуть до наступного кола з першого місця.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Карпати» (Рахів) – 0:2.

Голи: Юрій Яремчук, 29; Василь Терпак, 80.

Попередження: Юрій Пахомов, 57; Михайло Куцин, 64; Ян Змикало, 76 – Микола Козурак, 52; Роман Рошко, 65; Євген Сурядний, 78; Іван Кокіш, 82.

Тріумфатори завдяки досвіду здолали футболістів із Дубового, забивщи в кожному з голів по тайму. Тривалий час мінімальна перевага привносила напругу в зустріч, що позначилося на великій кількості попереджень. Ближче до завершення, забивши гол дебютанту, рахівці остаточно вирішили долю поєдинку на свою користь.

На груповому етапі команди порадували хорошою результативністю, що не може не радувати. Ті ж колективи, у яких виявилися серйозні прогалини в діях, особливо в захисті, мають іще час щоб виправити становище. Тепер чекатимемо чвертьфінальних поєдинків.