Зимова першість Закарпаття: огляд півфінальних ігор

24.03.2019 - 19:15

Ужгородці й виноградівці зіграють у завершальному матчі.

DSC_5505

Сьогодні завершилися півфінальні поєдинки Зимової першості Закарпаття. Переможці здобули вікторію в основний час.

«Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці – 1:0

Голи: Михайло Чедрик, 38.

Попередження: Владислав Образцов, 8 – Володимир Товт, 8; Едуард Нергеш, 42; Володимир Попадинець, 45; Юрій Мандич, 67.

Господарі прогнозовано грали першим номером, тож, закономірно, більше атакували. Певний час не вдавалося пробити міцні й добре організовані редути суперника. Особливо значний обсяг робіт виконував воротар «Вільхівців» Віталій Гринишин. І все ж на 38 хв. виноградівці організували результативну атаку. Спочатку вдало відкрився й пройшов новачок команди Вадим Свірчук. і хоч м’яч після його удару влучив у бокову стійку, та Михайло Чедрик на добиванні головою був точним – 1:0. Із тим команди пішли перепочити.

У другому таймі характер поєдинку особливо не змінився. Знову більше атакували севлюшці, а команда з Тячівщини так само надійно захищалася. Звичайно, програючи, «Вільхівці» ще більше думали про атаки й намагалися бодай зрівняти рахунок. Більше таких нагод удалося створити наприкінці зустрічі. Зокрема, коли Артур Апіян небезпечно навішував, а також пробивав штрафний, та коли на завершальній стадії настирливо діяв Володимир Попадинець. Утім, виноградівці, хоч більше не забили, але й у захисті зіграли без помилок. Таким чином, мінімальна перемога господарів у загалом цікавому, змістовному матчі, який зібрав значну глядацьку аудиторію, дозволила виноградівцям вийти до фіналу.

ФК «Ужгород» – ФК «Карпати» (Рахів) – 6:0

Голи: Вадим Селещук, 18; Сергій Машталір, 19, 53; Іван Русин, 48; Антон Предчук, 66; Вадим Ференцик, 87.

Попередження: В’ячеслав Пінковський, 24; Дмитро Рацин, 69; Максим Олень, 85 – Василь Терпак, 68; Іван Микуличинський, 68.

Вилучення: Микола Савляк, 70 (небезпечна атака суперника в боротьбі за м’яч із ризиком нанести травму).

Незважаючи на серйозні кадрові втрати (двоє дискваліфікованих у чвертьфінальному матчі) плюс хвороба й травма двох воротарів, підопічні Мирослава Баб’яка зіграли більш ніж переконливо й здобули розгромну перемогу. Ужгородці були настирливими в атаці. Початок великого виграшу ближче до середини першого тайму поклали два «асисти» Олександра Бако, після яких відзначилися Вадим Селещук та Сергій Машталір. Одразу після перерви гол забив Іван Русин, а за кілька хвилин дубль до свого активу записав Сергій Машталір. Відтак спрацювали ще й заміни «у вигляді» Антона Предчука та Вадима Ференцика. Рахівцям постійно не вистачило концентрації. До того ж на 70 хв. вони лишилися в меншості. Отож ФК «Ужгород» разом із «Севлюшем» зіграє у фіналі.

Що ж, до фіналу потрапили чинний чемпіон області та колектив, який прагнутиме себе показати в другій лізі України. Очікується видовищний заключний поєдинок Зимової першості.