Чемпіонат Закарпаття. Вища ліга: огляд 1 туру

44555569_2296141910619580_4008625056191086592_n

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Витязь» (Концово) – 5:0 (юнаки – 6:1)

Голи: Михайло Чедрик, 11, 58+, 61; Михайло Ковтун, 17; Михайло Реплюк, 76.

Попередження: Ерік Віщак, 33 – Сергій Повхан, 57.

Рахунок Зимової першості таки наполовину повторився. При всьому бажанні гостей зіграти результативно суперник такої можливості не дав. Команда Валентина Слюсаря впевнено зіграла в обох таймах і ще до перерви вела 2:0. Загалом – розгромна перемога «Севлюша».

МФА «Мункач» – ФК «Вільхівці» – 2:1 (6:1)

Голи: Віталій Міклош, 5; Ігор Тихненко, 68 – Володимир Попадинець, 44.

Попередження: Віталій Соловей, 14; Віталій Міклош, 62 – Павло Кривка, 23; Юрій Мандич, 87.

Це був матч приблизно рівних команд, у якому один колектив хотів перемогти за рахунок молодості й системних тренувань, а інший – завдяки досвіду. Господарі першими відкрили рахунок. Через помилку воротаря суперника швидкий гол забив головою Віталій Міклош. І хоч у першому таймі команди грали переважно між штрафними площами, однак гол у роздягальню забив Володимир Попадинець.

У середині другого тайму господарі вийшли вперед завдяки зусиллям Ігоря Тихненка: удар головою – 2:1. У компенсований арбітром час гості могли зрівняти рахунок, але з лінії воріт загрозу відвів один із захисників «Мункача».

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Карпати» (Дубове) – 5:1 (2:0)

Голи: Антон Предчук, 7, 34; Іван Бандурович, 26, 77; Ярослав Ломага, 39 – Михайло Мокан, 66.

Попередження: Іван Костак, 64; Євген Костик, 31 (обидва – «Бужора»).

Дебютний матч господарям удався. «Бужора» результативно зіграла. Насамперед – завдяки досвідченим футболістам. Уже в першому таймі іршавці вели 4:0, і фактично долю матчу було вирішено.

Після перерви переможці грали відповідно до рахунку, тож у підсумку команди обмінялися голами.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Середнє» – перенесено на 14 квітня

Що ж, у двох матчах зафіксовано великі перемоги. Утім, підсумки туру можна буде підбити після завтрашньої гри рахівців і середнянців.