Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс матчів 5 туру

11.05.2019 - 11:10

Зустрічі відбудуться в неділю.

DSC_7374

СК «Тячів» – ФК «Вишково»

Третя команда проти шостої. Господарі після виїзного виграшу у Рокосові прагнутимуть здобути вікторію і в рідних стінах. Водночас і вишківці після впевненої домашньої перемоги над великобичківцями перебувають у хорошій формі.

ФК «Вонігово» – ФК «Гірник» (Рокосово)

Різниця в 2 очки між цими командами, які перебувають унизу «турнірки», повинна зробити цей поєдинок по-особливому безкомпромісним. «Вонігово» у матчі з аутсайдером розраховуватиме на рідні стіни.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Хуст»

Нинішні господарі хоч і важко набирають очки, але демонструють хороший футбол. Без сумніву, повинні налаштуватися й на черговий домашній поєдинок. Тим паче із лідером. А гості, які не втратили ще жодного очка, намагатимуться продовжити безпрограшну серію. У підсумку повинен вийти цікавий і результативний поєдинок.

ФК «Копаня» ФСК «Говерла» (Ясіня)

Одна з центральних ігор туру за участі другої та четвертої команд. Матимемо дербі з, найімовірніше, рівними шансами на успіх.

ФК «Терново» – ФК «Іза»

Третя команда приймає сьому. Тернівці покладатимуться на фактор рідного стадіону. Ізяни ж в останніх двох матчах показували хорошу гру. Може вийти гра, у якій долю зустрічі вирішуватиме перевага в один м’яч на користь одного із суперників.

Виходить інтригувальний тур: шанси господарів і гостей на перемогу приблизно рівні. Комусь повинно, усе ж, пощастити більше…

ФК «Ялинка» (В.Бичків) вихідний

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс матчів 5 туру”

  1. виктор коментує:

    Відколи Терново третя команда

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.