ВІДЕО. ФОТО. «Минай» піднявся на друге місце

15.05.2019 - 23:54

Цьому посприяла й домашня перемога над чернівецькою «Буковиною»!

DSC_7483

Із аутсайдером не завжди легко грати. Навіть лідерові. Адже команді, яка осіла на дні турнірної таблиці, не менше очки потрібні. А в разі невдачі ніхто особливо не засудить: поступилися ж фавориту! Та й налаштовуватися на кращі колективи надто не потрібно: сам статус суперника до цього зобов’язує.

Можливо, саме така логіка й зумовила складний, десь навіть драматичний перебіг поєдинку з чернівецьким ФК. До того ж велике бажання в господарів перемогти вносило в їх дії такий собі «деструктив» – не надто все виходило в атаці. Особливо сказане стосувалося першого тайму. Більше того, скориставшись прострілом партнера в штрафну, у гостей на 42 хв. відзначився Антон Батрак. 0:1!

Чи то загроза в іще одному домашньому матчі втратити очки, чи то правильні слова вже повноцінного нового тренера Кирила Куренка (а мабуть, і одне, і інше), на щастя, зробили свою справу. Як наслідок, у непростому матчі «Минай» вирвав таки перемогу в другому таймі та в зустрічі загалом. Спочатку, на 70 хв., Артур Карноза бездоганно виконав штрафний – 1:1. А врятував господарів знову Роберт Гегедош. Він, член символічної збірної 25 туру, забив свій 12-ий бомбардирський гол! Якщо наприкінці першого тайму в хорошому епізоді влучити нашому голеадору не вдалося, то на 79 хв., він, зігравши вдало на лівому фланзі, приніс вікторію своїй команді.

Оскільки сусідське дербі вінницької «Ниви» та житомирського «Полісся» закінчилося на користь останнього, то «Минай» із третього перемістився на друге місце. А в неділю закарпатський ФК прийматиме ще одного аутсайдера – хмельницьке «Поділля». Ось би цього разу вже зіграти й перемогти без «валідолу»!