У Мукачеві турніром знову вшанують Василя Турянчика

16.05.2019 - 13:20

Позмагатися з’їдуться 4 команди.

DSC_6310

Закарпатську легенду футболу, уславленого ветерана В.Турянчика особливо представляти не доводиться. Уже те, що він заслужений майстер спорту СРСР, багато років зодягав форму київського «Динамо», був «залізним» капітаном головної команди республіки, багато про що говорить.

Отож турнір на честь видатного майстра став традиційним. Відбудеться цей захід і нині. Як зазначив голова комітету ветеранів ФФЗ Василь Козик, у змаганнях візьмуть 4 учасники – «Карпати» (Воловець), «Бужора» (Іршава), «Берегвідейк» (Берегово) та «Карпати» (Мукачево). У неділю на стадіоні «Харчовик» у місті над Латорицею вони й визначать переможця. Початок турніру – о 10:00. Запрошуємо вболівальників підтримати наших ветеранів.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.