Першість Закарпаття. Східна зона: анонс матчів 9 туру

14.06.2019 - 15:25

Завтра повинні відбутися чотири поєдинки із п’яти.

DSC_3032

ФК «Діброва» (Н.Апша) – СК «Тячів»

Дев’ята команда приймає третю. Господарі демонструють непогану гру в першості, однак їх дещо підводить захист. Від останнього багато що залежатиме й цього разу. І хоч тячівці багато не забивають, проте намагатимуться зберегти статус лідера. Утім, найімовірніше, зустріч видасться непростою.

ФК «Копаня» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – перенесено на 27 червня

Матч перенесено на резервний день за згодою двох сторін, у зв’язку із участю більшості гравців юнацького складу В.Бичкова у фінальних змаганнях першості ДЮФЛ Закарпаття.

ФК «Терново» – ФК «Вишково»

Аутсайдер грає із середняком. В останніх трьох іграх вишківці узяли 6 очок, а тернівці – жодного. Або припиниться невдала серія в гостей, або вишківці спробують наблизитися до першої трійки. Нічия небажана жодній із команд.

ФК «Іза» – ФК «Гірник» (Рокосово)

Сусід по турнірній таблиці з однаковою кількістю очок та ще й у районному дербі. Ну як тут без інтриги? На боці «Ізи» фактор рідного поля.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Хуст»

У центральній грі туру зійдуться четверта й перша команди. Головна інтрига полягає в тому, чи хустяни зазнають першої поразки, чи навпаки, продовжать безпрограшну серію. Видається, команди продемонструють хороший футбол.

Тур, у якому в загальному господарям чи гостям важко одразу віддати перевагу. Очікуємо на доволі безкомпромісні протистояння.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.