Перша ліга. Західна зона. Перенесені ігри

14.07.2019 - 22:09

Розставлено нові крапки в турнірній таблиці. Вони виявилися емоційними в хорошому значенні слова.

DSC_2756

4 тур

ФК «Бобовище» – ФК «Заріччя» – 5:4 (+:-)

Голи: Мирослав Бундаш, 36, 66, 71, 73; Даніел Болдог, +53 – Володимир Ковальчук, 78, 80; Василь Зан, 79; Віктор Зан, 90+2.

Попередження: Василь Зан, 86.

Юнацький склад гостей на поєдинок не з’явився. Як свідчить запис в офіційному протоколі (зі слів представників «Заріччя»): через те, що зламався автобус, який перевозив дублерів. І останні не змогли вчасно прибути на матч. А ось серед дорослих відбулася неймовірно цікава гра. Це притому, що вона була коректною. Десь далося взнаки й те, що гості приїхали без запасних. Попри це, дали справжній бій суперникові. «Заріччя» поступалося 0:5. Здавалося, фіаско не уникнути. Та бобовищанці зарано розслабилися, а кінцівка вдалася представнику Іршавщини. Вони за 14 хвилин спромоглися забити 4 голи! Утім, героєм зустрічі у господарів виявився Мирослав Бундаш, який оформив покер.

8 тур

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Н. Коропець» – 1:1 (юнаки – 0:3)

Голи: Павло Волонтир, 72 – Генріх Мкртчян, 12.

Попередження: Сергій Данашевський, 70 («Н. Коропець»).

Матч відбувся теж у коректному суперництві. Гості першими відкрили рахунок, хоч до перерви команди діяли нарівні. У другому таймі господарі прагнули відігратися й створили 4 слушні нагоди. І якщо на 67 хв. Михайло Лаба не реалізував пенальті (парирував воротар), то за 5 хвилин рівновагу таки вдалося відновити. «Невицький замок» більше заслуговував перемоги, але в підсумку бойова нічия.

Тепер остаточно підіб’ємо підсумки 4 та 8 турів. У першому з них результативність склала 3, 2. Гості грали краще: виграли в 3 із 5 матчів при одній нічиїй і одній поразці. У 8 турі результативність узагалі неймовірна – 5,6. Тур видався дзеркальним до 4-го з точністю до навпаки. Отаке ось емоційне завершення першої частини змагань. Але що особливо радує: суперники грали коректно, без ексцесів.