Перша ліга. Західна зона: до підсумків першого етапу змагань

16.07.2019 - 15:45

На відміну від Східної, є свої особливості.

DSC_4416

Перше коло змагань показало, що в Західній зоні виокремлюються два лідери – ФК «Ракошино» та ФК «Колос» (Іванівці). На сьогодні ці клуби з Мукачівщини – головні претенденти на золоті нагороди. Тривалий час лідирували ракошинці, та холоднокровність «Колоса» виявилася на фініші все ж вищою: команда і в нападі постаралася, і в захисті виділялася монолітом – забивала в середньому понад 3 голи за матч, а пропускала менше одного м’яча.

Крім названих учасників, упевнено зіграло «Бобовище», хоч і невдало стартувало в першості, та ФК «Сокіл» (Кінчеш). Останні два клуби щонайменше змагатимуться за «бронзу», проте можуть замахнутися й на вище. Багато що залежатиме від традиційних факторів: розкладу ігор, селекційної роботи, тренувального процесу в міжсезоння.

Услід за квартетом розташувалася група з команд, які посіли місця з п’ятого по десяте. Різниця між цими середняками – від одного до 4 очок відповідно. А це означає, що суперництво за місце в першій п’ятірці може вийти вельми конкурентним. Знову ж таки: з урахуванням вищезазначених факторів. Тим паче, що кожен із колективів має свої переваги й недоліки: «Н.Коропцю» заважала нестабільність складу, проте він непогано виглядає в усіх ланках та має у своїх лавах кращого бомбардира Зони; «Заріччя» доволі помітно пропускало, проте в ряді поєдинків переконливо діяло в атаці; «Сільце» й «Невицький замок» упевнено зіграли на проміжному фініші й за рахунок цього набули більшої впевненості в діях та поліпшили турнірні показники; боржавці мало забивали, проте в захисті більш-менш виглядали надійно; ФК «Ф.Медвідя» грав нестабільно, проте так само спромагався набирати очки.

Поки безнадійним аутсайдером залишається тільки «Боржавське». Утім, якби ця команда не фінішувала, вона отримала вагомий досвід суперництва на високому рівні. Віриться, він стане в пригоді вже найближчим часом і в другому колі ми побачимо все ж дещо іншу, якіснішу команду.

У цілому друге коло, як і в Східній зоні, очікується непростим. Змагання особливо нагорі «турнірки» – за «золото», медалі загалом, місце в першій п’ятірці – обіцяють чимало позитивних емоцій. Хотілося б лише, аби наш футбол менше переслідували ексцеси, включаючи й невиїзди. А за спортивним принципом «не заржавіє»!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.