ВІДЕО. Друга ліга. Дебютний домашній синдром

03.08.2019 - 22:50

Услід за «Минаєм» удома втратив очки й ФК «Ужгород».

DSC_9473

Щоправда, і суперник був серйозним – житомирське «Полісся». Загалом матч видався цікавим, тривав у приблизно рівному суперництві.

Перед початком зустрічі уболівальників чудовим співом розігрівала відома закарпатська естрадна виконавиця Мирослава Швах-Пекар. Крім того, глядачів привітав міський голова Богдан Андріїв, а голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран із нагоди ювілею нагородив подякою відомого ветерана закарпатського футболу Матвія Бобаля.

Під час самого ж поєдинку вболівальникам теж нудьгувати не довелося. Команди порадували хорошою грою. У першому таймі двічі забивали гості. Спочатку, на 20-ій хв. в ужгородців виникла тріщина в захисті на правому фланзі, а потім і в центрі воротарського майданчика. Як наслідок, передачу бездоганно замкнув Євгеній Немтінов. А на 36-ій хв. поліська команда небезпечно виконувала штрафний. Михайло Готра в карколомному стрибку удар парирував, та на добиванні Ярослав Галенко був точним – 0:2 для господарів.

До перерви могли відзначитися ще обидва клуби. Скажімо, хороші шанси мав закарпатський ФК в особі Адріана Пуканича, Артема Корольчука. А на 11-ій хв. Сергій Машталір узагалі першим мав відкривати рахунок, «розстрілюючи» воротаря… Утім, «Полісся» пішло на перерву тріумфатором. Стрес місцевим уболівальникам у перерві зганяли та ж чарівна Мирослава Швах-Пекар, а ще Олександр Сусік із собачкою Рембо, які весело поганяли м’яча.

У другій «сорокап’ятихвилинці» житомирці свідомо віддали ініціативу суперникові, розраховуючи на контратаки. До речі, випади гостей були надзвичайно небезпечними. На щастя, обійшлося. Ужгородці ж теж намагалися врятувати поєдинок. Надію подарував Адріан Пуканич, чудово скориставшись пасом Артема Корольчука на 60-ій хв. – 1:2. Надалі ужгородці ризикували, ішли вперед, створювали хороші нагоди, та із завершальним ударом так і не пощастило. Отож «Полісся» здобуло перемогу 2:1, хоч логічнішою в зустрічі була б, очевидно, нічия…

Після матчу наставник «Полісся» Анатолій Безсмертний відзначив дії обох команд і наголосив, що перемогти суперника вдалося непросто. А помічник головного тренера ФК «Ужгород» Мирослав Бундаш наголосив: із основної обойми випало декілька важливих футболістів, а програла вся команда. Хоч і старалася.

ФК «Ужгород» – ФК «Полісся» – 1:2 (0:2)

Голи: Адріан Пуканич, 60 – Євгеній Немтінов, 20; Ярослав Галенко, 36.

Ужгород. Стадіон «Авангард». 3 серпня. 25 градусів тепла.

Головний арбітр – Олег Когут (Тернопіль).

Асистенти: Віктор Галинець (Рівне), Павло Супрунюк (Волинська обл.).