ФОТО. ВІДЕО. «Минай» здобув першу перемогу в першій лізі

10.08.2019 - 21:00

Удома вдалося взяти три очки у важкому протистоянні з одеським «Чорноморцем».

DSC_0104

Матч видався цікавим. Обидві команди демонстрували бажання грати на результат. Суперник минайцям дістався справді серйозний, адже ще недавно команда «Чорноморець» була в еліті вітчизняного футболу. Про це засвідчили й антропометричні дані гравців-одеситів та їхня зарядженість на ворота візаві.

До перерви колективи володіли м’ячем приблизно порівну, однак більше моментів створили саме гості. У період із 10 до 20 хвилини чорноморці мали чотири фактично стовідсоткові нагоди відзначитися. Утім, дива «у рамці» творив Андрій Попович. «Кіпера» господарів слід уважати найкращим серед гравців «Миная». Підопічні Василя Кобіна також намагалися атакувати. Найкращий для них епізод виник на останній хвилині першого тайму, але Роберт Гегедош пробив мимо. Отож проміжні 0:0.

У перерві ФК «Минай» розігрував призи серед уболівальників, котрі купили квитки на матч. А друга «сорокап’ятихвилинка» розпочалася з двох яскравих ударів Роберта Гегедоша й Василя Пиняшка. Однак обійшлося без голів. Упало в око, що після перепочинку минайці стали менше створювати вільних зон для суперника. Натомість більше намагалися атакувати гостріше. Утім, усе йшло, здавалося б, до нічиєї. Та на 4-ій компенсованій арбітром хвилині гості порушили правила у своїй штрафній площі. «Минай» отримав право на пенальті. Анатолій Нурієв пробив бездоганно. 1:0! Господарі здобули важку перемогу над маститим суперником і виграли вперше в першій лізі.

На післяматчевій прес-конференції наставників одеситів, болгарський фахівець Ангел Черенков зазначив, що сьогодні на полі зустрічалися дві хороші команди, проте чорноморці не заслуговували поразки. А ось в. о. тренера «Миная» Василь Кобін знову подякував уболівальникам за підтримку, а гравцям – за бажання здобути результат.

«Минай» – «Чорноморець» (Одеса) – 1:0 (0:0)

Минай, стадіон «Минай». 10 серпня. 30 градусів тепла. Хмарно-сонячно.

Суддівська бригада: арбітр – С.Лапко (Львів); асистенти арбітра – С.Дарійчук (Чернівецька обл.), Б.Хімич (Київ); четвертий арбітр – М.Райда (Закарпатська обл.)

Спостерігач арбітражу: М.Левко (Чернівці).

Попередження: Петро Стасюк, Василь Пиняшко, Олег Маїк – Олег Остапенко, Денис Норенков, Богдан Коваленко.

Голи: Анатолій Нурієв, +90+4.

«Минай»: Андрій Попович (1), Антоніо Сантос (2), Олег Дмитренко (4), Максим Гавриленко (11), Петро Стасюк (95), Артур Карноза (90), Михайло Кополовець (18), Василь Пиняшко (20), Анатолій Нурієв (7), Антон Кіча (24), Роберт Гегедош (88).

Запасні: Артем Кулініч (33), Владислав Микуляк (10), Ігор Вагін (8), Олександр Глагола (16), Євген Русин (14), Олег Маїк (19), Енріке Араужо (30), Олександр Маткобожик (15), Василь Беца (5), Вадим Страшкевич (17), Олег Допілка (3).

В. о. тренера: Василь Кобін.

«Чорноморець» (Одеса): Андрій Кожухар (12), Сергій Воронін (33), Віталій Гошкодеря (9), Олег Остапенко (77), Денис Норенков (23), Андрій Ткачук (17), Микола Мусолітін (7), Володимир Танчик (34), Богдан Коваленко (52), Володимир Аржанов (10), Володимир Коваль (11).

Запасні: Дмитро Безотосний (35), Костянтин Граматік (4), Василь Павлов (24), В’ячеслав Валеєв (19), Максим Войтиховський (25), Максим Брагару (45), Владислав Хамалюк (21), Олександр Голіков (88).

Тренер: Ангел Черенков.

Одна відповідь до “ФОТО. ВІДЕО. «Минай» здобув першу перемогу в першій лізі”

1. Іван :

Судді чуть-чуть не догляділи, на 47-мій минуті у “Минайців” був “аут” (ось таймкод 2:05:11 дивитися на швидкості 0:25)