Друга ліга: «Ужгород» приймає хмельницьке «Поділля»

14.08.2019 - 16:11

Запрошуємо вболівальників на стадіон «Авангард»!

Матч відбудеться в п’ятницю, о 18:00.

афіша Уж-Хм

Кожна з команд боротиметься виключно за перемогу. «Ужгород» намагатиметься реабілітуватись за дві поспіль поразки: вдома від «Полісся», на виїзді від «Калуша». Та зробити це підопічним Василя Варги буде вкрай складно. Позаяк «Поділля» набрало обертів і святкувало дві поспіль звитяги. У другому турі хмельницька команда здолала «Чайку», а в третьому – «Ниву». Тільки у першому матчі «Поділля» спіткнулось на одному з основних претендентів на підвищення у класі – рівненському «Вересі». До слова, саме з ним «Ужгород» проведе наступну виїзну гру у рамках Другої ліги. Але це буде згодом. Наразі основний акцент тренерський штаб головної команди обласного центру Закарпаття, безперечно, робить на найближче протистояння із «Поділлям». І виграти цей поєдинок можливо за вашої підтримки.

Прийдіть і підтримайте «Ужгород» безпосередньою присутністю на грі!

Квитки можна буде придбати у касах стадіону «Авангард» у день гри, а також замовити за телефоном – 0509395211 (Анастасія Староста, секретар ФК «Ужгород»).

Для тих, хто не зможе бути присутнім на грі, буде доступна пряма трансляція матчу на нашому сайті, а також офіційному сайті ФК «Ужгород».

ФК «Ужгород» (Ужгород) – ФК «Поділля» (Хмельницький)

Арбітр – Леськів Я.А. (Львівська обл.)

Асистенти арбітрів: Бамбурак В.Б. (Чернівці), Кравченко Ю.С. (Львів)

Четвертий арбітр – Райда М.М. (Закарпатська обл.)

Спостерігач арбітражу – Скорейко Ю.М. (Чернівці)

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.