ВІДЕО. VI турнір на честь Андрія Гаваші. Огляд матчу Групи В: ФК «Динамо» (Київ) – ФК «Варда» (Кішварда). U-17. 3 день

16.08.2019 - 01:23

«Динамо» розтрощило угорську команду з українськими футболістами у складі.

DSC_1304

Команда Сергія Беженара та Євгена Лозинського пропустила швидкий гол в Ужгороді в матчі третього туру VI міжнародного юнацького футбольного турніру на честь Андрія Гаваші, але зуміла не лише відігратися, а й здобути перемогу із дуже великим рахунком

Матч третього туру VI міжнародного юнацького футбольного турніру на честь Андрія Гаваші між київським «Динамо» U-17 та угорською «Вардою» з Кішварди на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» увечері, 15 серпня, розпочався приголомшливо. Угорці дуже активно розпочали матч, створили напругу біля воріт Дениса Ігнатенка, заробили кутовий і повели у рахунку вже на 2-й хвилині. І це в тому матчі, який киянам, зважаючи на стартову невдачу «Динамо» з УФК «Дніпро», потрібно було вигравати. Причому бажано – з максимально великим рахунком, адже шанси потрапити до півфіналу зберігалися навіть у випадку другого місця у своєму квартеті.

Щоправда «угорці» по відношенню до «Варди» це не зовсім точно, адже майже половина складу угорської команди – українці. У стартовому складі вийшли наші хлопці Зден Переганець (воротар), Євгеній Худан (лівий центральний захисник), Артем Нагорний (лівий захисник), Адам Сабо (опорний півзахисник), Іван Мартінезі (центральний півзахисник), Нікіта Гончар (лівий вінгер), а на заміну вийшов ще один опорний півзахисник Іван Крижан. А в тренерському штабі команди – наш Володимир Овсієнко.

Такий вектор розвитку обрали у клубі, розташованому поблизу кордону з Україною, відсотків 60 українців і в команді U-15.

Але потужності «Варді» наразі не вистачає. На початку гри представники Угорщини ще видавали доволі гострі контратаки, однак поступово «Динамо» повністю заволоділо ініціативою. Далися взнаки і два голи, які кияни встигли забити до перерви. Обидва – після стандартних положень, на яких краще за інших два рази зорієнтувався центральний захисник Євген Опанасенко. Спочатку – після кутового, який заробив Назар Волошин, потім – зі штрафного, який сам Волошин і виконав.

Важко сказати, як розгорталися б події в другому таймі, якби на 42-й хвилині (команди U-17 проводять два тайми по 40 хвилин) не отримав другу жовту картку український захисник Варди Худан. Зі штрафного, який він організував, Волошин забив третій гол, джокер Кіріл Попов довів рахунок до великого, а за кілька хвилин асистував Волошину, видавши шикарну подачу від лицьової лінії на дальню стійку, де потрібно було просто підставити голову. Так рахунок став 5:1.

А потім гравців «Варди» взагалі залишили сили, адже у команді група футболістів була молодше – 2004 року народження, а у два попередні дні вони витратили багато сил у матчах із ДЮСШ-15 (перемога – 5:0) та УФК «Дніпро» (2:2, причому дніпряни врятувалися від поразки вже у компенсований час). Тому підопічні Сергія Беженара та Євгена Лозинського наприкінці гри просто добивали суперника.

Попов перед своїм другим голом вислухував якісь персональні поради Беженара, Олександр Євтушенко розстріляв ворота після потужного рейду Олександра Міщенка метрів на 60, а новачок киян зі Скали – Арсен Слободян – поставив крапку після пасу того ж Попова. Голів могло б бути ще більше. Мали свої моменти і футболісти Варди, але після 2-ї хвилини забивали тільки динамівці.

ФК «Динамо» (Київ) – ФК «Варда» (Кішварда) – 8:1

Голи: Євген Опанасенко (27, 33), Назар Волошин (43, 53), Кіріл Попов (47, 75), Олександр Євтушенко (79), Арсен Слободян (80) – Кевін Некі (2).

ФК «Динамо» (Київ) (4-3-3): Ігнатенко – Дячук, Опанасенко, Броварський (Тимошенко, 73), Єгоров (Міщенко, 41) – Хрипчук (Хацкевич, 65), Малиш (Микитишин, 62), Скрипник (Євтушенко, 54) – Урсолов (Мисляй, 41), Бакушкін (Попов, 41), Волошин (Слободян, 55).

Тренери: Сергій Беженар, Євген Лозинський.