Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. Огляд матчів 13 туру

Із великими рахунками та несподіванками.

DSC_2718

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Сільце» – 1:1 (юнаки – 2:2)

Голи: Сергій Кампов, 4 – Олексій Полянський, 90+1.

Попередження: Василь Луця, 25 – Юрій Юркович, 12.

Спокійна гра, у якій могли забити що одна команда, що інша. Більше нагод створили господарі. Утім, надійно діяв голкіпер гостей Володимир Дитюк.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Н. Коропець» – 2:3 (2:0)

Голи: Олександр Яхимець, 21, 86 – Дмитро Манчик, 13; Михайло Добош, 55, 90+1.

Попередження: Юрій Микульця, 41; Владислав Михайловський, 90+3 – Михайло Добош, 6; Крістіан Попик, 59; Артур Маринець, 82.

Перший тайм був рівним. Краще розпочали гості, однак «Сокіл» згодом додав обертів. Команди ж обмінялися голами й пішли на перерву за рахунку 1:1. У другому таймі помилка кінчешців у захисті призводить до голу в їхні ворота. Утім, господарі відігралися зі штрафного. Здавалося, 2:2, та ідентична попередній погрішність у стані «Сокола» (неузгодженість дій у захисті) – м’яч у сітці. Як наслідок, перемога «Н.Коропця».

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Бобовище» – 5:1 (1:1)

Голи: Іван Качур, 5, 55, 77, 82; Андрій Герц, 76 – Іван Йовбак, 4.

Попередження: Олександр Меденці, 85; Мирослав Ільницький, 89; Сергій Гичка, 90 – Роланд Шольц, 33; Андрій Мерцин, 42; Михайло Калій, 89; Генріх Мкртчян, 89.

У першому таймі «Бобовище» діяло активніше, однак команди лише обмінялися голами на старті зустрічі. До перерви – 1:1. А ось у другій «сорокап’ятихвилинці» футболісти з Іванівців переважали, показали чудову результативність і в мукачівському дербі в присутності 500 глядачів здобули переконливу вікторію.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 1:2 (1:2)

Голи: Юрій Сінкін, 67 – Михайло Лаба, 69; Мілан Гартманн, 71.

Попередження: Кирило Йовбак, 12; Анатолій Богович, 38; Денис Вісторобський, 80 (усі – «Колос»).

Цікава гра із сенсаційним рахунком. У першому таймі – рівне суперництво, із бажанням команд атакувати. Першим забив «Невицький замок», однак арбітр гол відмінив через напад на воротаря. Отож – 0:0. Потім ракошинці відзначилися, але тут же пропустили – 1:1. Далі, коли на заміну вийшов Мілан Гартман, в одній із атак із кута на підступах «шістнадцятки» суерника метрів із 18-20 «вистрілив», і гості повели в рахунку. Відтак у ракошинців у нападі нічого не складалося, отож справді несподівана перемога команди з Ужгородщини.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Боржавське» – 7:2 (3:1)

Голи: Іван Фулей, 19; В’ячеслав Крюков, 21, 35, 38; Іван Бурч, 45; Василь Симканич, 54; Іван Роман, 65; Василь Боднар (автогол), 75 – Юрій Маргітич, 32.

Вилучення: Олександр Батрин, 72 (агресивна поведінка).

Понад 400 глядачів побачили відкритий і результативний футбол. Попри це, гра в цілому вийшла спокійною (жодного попередження), за винятком вилучення в боржавців. Господарі домінували в обох таймах. Уже на початку зустрічі могли забити декілька голів. Утім, надолужили в подальшому. Гості ж традиційно: старалися в міру своїх можливостей і зуміли таки двічі вразити ворота суперника. Утім, переконлива вікторія – за довжанцями.

ФК «Заріччя»вихідний.

Старт другої частини видався багатим на футбольні емоції: великі й сенсаційні рахунки, паритет у співвідношенні протистояння господарів і гостей. Водночас «Колос» із Іванівців пішов у відрив, а результативність надзвичайно висока – 5,0.