Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 14 тур: анонс матчів

23.08.2019 - 08:21

На День Незалежності України без поєдинків із підвищеною увагою не обійдеться.

DSC_4285

ФК «Сільце» – ФК «Боржава» (Довге)

Перша гра – 1:1

І друга гра іршавського дербі з участю дев’ятої та шостої команд обіцяє скластися непростою. Можливо, навіть такою нічийною. Обидві команди в непоганій формі. «Сільце» стартувало з виїзної нічиєї з «Ф.Медвідя», а «Боржава» вдома впевнено здолала «Боржавське». У «Сільця» перевага в рідних стінах.

ФК «Боржавське» – ФК «Колос» (Ракошино)

Перша гра – 1:4

Аутсайдер прийматиме другу команду. Це й визнача статус фаворита зустрічі. Гості мають шанс поповнити свою очкову скарбничку трьома заліковими балами. Тим паче після домашньої невдачі та з огляду на відкритий футбол, який сповідують господарі.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Колос» (Іванівці) – матч відбудеться на стадіоні с. Кінчеш

Перша гра – 1:3

Перша гра була цікавою. Чи буде й матч-відповідь таким? Підстави для ствердної відповіді є. «Невицький замок» хоч і гратиме не на звичному стадіоні, та все ж домашній поєдинок. До того ж і з ракошинцями показав переможний результат. Утім, фаворит – «Колос». Команда йде першою й у стартовому для другої частини змагань двобої продемонструвала чудову гру з «Бобовищем».

ФК «Бобовище» – ФК «Сокіл» (Кінчеш)

Перша гра – 2:2

Одна з центральних ігор, у якій зустрічаються третя й четверта команди. Суперництво фактично за 6 очок. Розрив у три очки між суперниками тільки додає адреналіну. Кому буде важче? Психологічно обом, адже перші матчі пісдя вакацій обидва ФК програли.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Заріччя» – матч відбудеться на стадіоні с. Іванівці

Перша гра – 0:3

П’ята команда приймає восьму, тому є фаворитом. До того ж господарями рухатиме бажання реабілітуватися після поразки в першій зустрічі. Зрештою, «Заріччя» тільки в одному матчі з усіх виїних брало очки й лише стартуватиме після канікул, тоді як їхній суперник уже здобув перемогу.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) вихідний

Цікавий тур з огляду на протистояння господарів і гостей. Загалом більше шансів стати переможцями саме в команд, які виступатимуть у рідних стінах.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.