Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 14 тур: огляд матчів

DSC_4356

ФК «Сільце» – ФК «Боржава» (Довге) – 1:3 (юнаки – 3:0)

Голи: Артем Слободін, 86 – Роман Рошко, 42; Ярослав Крюков, 47, 82.

Попередження: Іван Бурч, 66; Іван Роман, 90+3 («Боржава»).

Перші хвилин 15-20 перевагою володіли господарі, однак потім ініціативу (до пропущеного гола) перехопили довжанці. Притому «Боржава» відзначилася тричі. Сквитавши м’яч зі штрафного, «Сільце» на куражі пішло вперед, але в нападі більше нічого не вдалося зробити. Та й часу вже практично не лишалося…

ФК «Боржавське» – ФК «Колос» (Ракошино) – 1:8 (6:1)

Голи: – Дмитро Яцина, 12, 17, 38, 53; Микола Цвик, 39; Євген Обдирко, 51; Юрій Сінкін, +72; Юрій Сорока, 81.

Підопічні Івана Фізера перемогли на класі, забивши в кожному з таймів по 4 голи. Слід відзначити Дмитра Яцину, який оформив у матчі покер.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Колос» (Іванівці) – 3:3 (0:1)

Голи: Максим Климпуш, 15; Мілан Гартман, 73, 80 – Іван Качур, 31; Мирослав Ільницький, 49; Олександр Пінджоля, 90+2.

Попередження: Василь Блага, 15; Ярослав Кирлик, 20; Віктор Готра, 48; Іван Зизич, 64; Іван Дудик, 80 – Сергій Бобик, 18; Сергій Клочанка, 64.

Вилучення: Андрій Бутрик, 75 (за позбавлення суперника очевидної голевої можливості – Сергій Бобик (друге попередження).

На старті «післяекваторної» частини чемпіонату «Невицький замок» неабияк здивував. Уже в другому поспіль матчі відбирає очки в мукачівських лідерів. Сам поєдинок видався бойовим і цікавим: 5 попереджень, 2 вилучення, 6 голів, ефективна заміна в господарів (із дублем Мілана Гартмана) і порятунок «Колоса» в компесований арбітром час. А в результаті – бойові 3:3!

ФК «Бобовище» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 1:1 (4:0)

Голи: Мирослав Бундаш, 90 – Ярослав Фаринич, 70.

Попередження: Ярослав Ільків, 32; Олександр Гапак, 85 («Сокіл»).

Спочатку ініціативою володіли господарі, однак у них не складалося на завершальній стадії. Своєю чергою, гості гостро контратакували. У підсумку «Сокіл» першим саме так відкрив рахунок. «Бобовище» на останній хвилині основного часу врятувалося. Нічия.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Заріччя» – 3:0 (+:-)

У грі «Заріччя» настав спад. Це продемонстрував і поєдинок у Н.Коропці. Господарі здобули впевнену перемогу.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – вихідний

Особливості туру: продовжує дивувати, як уже наголошувалося, «Невцький замок», а осічка «Колоса» з Іванівців дозволила іншому «Колосу» – ракошинському – скоротити відставання в очках. Отож знову перевага першої команди над другою в «турнірці» тільки в два залікові пункти. Середня результативність зіграних матчів – 4,8.

5 відповідей до “Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 14 тур: огляд матчів”

1. В матчі між Невицьким замком та Колос Іванівцями
    На 90+2 хвилині гол забив Іван Качур,а не Олександр Пінджоля!
    Можете подивитись відео матчу!будь-ласка

2. Ви можете змінити фамілію в грі невицький замок-колос Іванівні
    На останній хвилині матчу гол забив Іван Качур а не Олександр Пінджоля!
    Ми дивились увесь матч!

3. На останній хвилині забив не Олександр Пинджол, а Качур Іван!!! І не Мирослав Ільницький, а Юрій Стець!!! За чим суддя дивиться?!

4. На останній хвилині забив не Олександр Пинджоля, а Качур Іван!!! І не Мирослав Ільницький, а Юрій Стець!!! За чим суддя дивиться?!