ВІДЕО. «Минай» підкорив «Балкани»

04.09.2019 - 22:59

Поєдинок 7 туру першої ліги України для команди з Ужгородщини проти суперника з Одеської області став матчем невикористаних можливостей і нервозної кінцівки.

DSC_7738

У звітній зустрічі проти «Балкан» для підопічних Василя Кобіна рахунок міг бути якщо не 8:1 чи 10:1, то принамні 5:1 точно. Але сталося так, що довелося ще й похвилюватися за результат.

Перший тайм господарі провели майже ідеально: відмінно контролювали м’яч, весь час нагнітали атакувальні дії, чи не кожен напад завершували небезпечним ударом. І якщо свої нагоди втратили Олександр Глагола, Василь Пиняшко, Петро Стасюк, Анатолій Нурієв (навіть влучив чи то поперечину, чи то в стійку) тощо, то, зрештою, вищеназваний «Нура» таки забив. Спочатку на 7 хв., коли в штрафній площі суперника холоднокровно потримав м’яч, розібрався із захисниками-візаві й елегантно пробив. А потім і з пенальті на 34 хв. Притому ще й заробив вилучення супернику за фол останньої надії.

Після перерви, граючи в більшості, минайці продовжували серйозно турбувати суперника. Знову ж: нагоди були ледь не в півкоманди. Так, збільшити розрив у рахунку могли Роберт Гегедош, Енріке Араужо, Артур Карноза… Олег Маїк навіть пенальті пробивав! Та цього разу воротар гостей Олексій Паламарчук, який не раз виручав свою команду, відвів загрозу. А на 84 хв. одна з небагатьох за весь матч контратак «Балкан» принесла успіх. Ужгородці занервували, хоч Енріке Араужо мав дві чудові нагоди, щоб зняти питання про переможця (один раз м’яч влучив у бокову стійку, а в другому епізоді виручив воротар). Крім того, Олег Маїк таки забив, та арбітр показав положення поза грою. На щастя, усе обійшлося й так. «Минай» за в цілому хорошої гри здобув важливі три очки. Команду тепер від трійки призерів відділяє тільки одна вікторія.

На післяматчевій конференції наставник гостей Андрій Пархоменко залишився невдоволений діями арбітра щодо призначення двох пенальті й вилучення Сергія Платунова. А ще зазначив: це був матч за 6 очок, балканці погано грали в першому таймі й показали «правильний футбол» у другому та похвалив господарів за хорошу гру.

Василь Кобін перд журналістами наголосив: минайці 75 хвилин грали у футбол, далі настала «анархія», самозаспокоєння результатом. До того відзначив воротаря й захисників суперника, котрі все ж не дозволили забити більше.

«Минай» – «Балкани» – 2:1 (2:0)

4 вересня. Минай. Стадіон «Минай». 25 градусів тепла. Сонячно.

Арбітр: Владислав Дорош (Київ).

Попередження: Артур Карноза, Петро Стасюк – Олександр Ільницький, Богдан Саламаха.

Вилучення: Сергій Платунов (34, фол останньої надії).

Голи: Анатолій Нурієв, 7, + 34 – Олексій Чернишов, 84.

ФК «Минай»: Андрій Попович, Василь Беца, Петро Стасюк (Михайло Кополовець), Олег Дмитренко, Антоніо Сантос, Анатолій Нурієв, Максим Гавриленко (Євген Русин), Артур Карноза (Антон Кіча), Василь Пиняшко, Олександр Глагола (Енріке Араужо), Роберт Гегедош (Олег Маїк).

Тренер: Василь Кобін.

ФК «Балкани»: Олексій Паламарчук, Микола Златов (Дмитро Болокан), Олександр Ільницький, Богдан Саламаха, Олексій Чернишов, Володимир Гаврилюк (Віктор Серденюк), Костянтин Пархоменко, Анатолій Опря (Василь Тропанець), Сергій Платунов, Ярослав Захаревич (Віктор Георгієв), Денис Антюх (Ігор Юречко).